natūrali medicina

15 straipsnių

Iš dalies melas
Melo detektorius
Sako, kad kiaulpienių šaknų nuoviras padės atsikratyti vėžio, bet su tiesa tai prasilenkia
Aistė Meidutė

Pasaulį ištikusi pandemija kai kuriuos socialinių tinklų vartotojus paskatino intensyviau ieškoti sveikatos patarimų ir liaudiškų įvairių ligų gydymo būdų. Per paskutinę parą, rašant šią publikaciją, beveik 47 tūkst. žmonių „Facebook“ socialiniame tinkle sudomino žinutė apie kiaulpienių šaknų vaidme...

Vis daugiau mokslininkų visame pasaulyje teigia, kad šie vaistai laukiamo teigiamo poveikio neduoda. Atsiranda naujų teorijų ir gydymo metodų, vyrauja nuomonė, kad reikia taikyti kompleksinį gydymą, į kurį įeina ne tik vaistai, bet ir psichologinė pagalba bei sveika gyvensena.

Inga Labutytė-Atkočaitienė

Rudeninės nuotaikos kardinaliai priešingos pavasarinėms. Pavasarį viskas sprogsta, veši ir skleidžiasi, o rudenį – šąla, gelsta, ruduoja, pūva ir lenkia galvas prie žemės. Jokios gyvybinės jėgos, todėl kai kuriuos tokiu metu netgi užklumpa rudeninė depresija. O kur dar kartu su atvėsusiais orais kim...

Rūta Pukenė

Vasarą retam pavyksta išvengti kojų tinimo. Ypač dažnai kojos tinsta karštu oru, tuomet tenka tik nustebti, kai nepavyksta įtilpti į vos prieš kelis mėnesius pirktą avalynę.

Žolininkė Jadvyga Balvočiūtė

Paprastąją pušį visi gerai pažįstame. Šis spygliuotis ne tik išskiria į orą baktericidinių savybių turinčių fitoncidų, dėl kurių oras pušynuose yra daug švaresnis nei kituose miškuose, bet ir pasižymi vaistinėmis savybėmis.