Atsigerti iš stebuklingo šaltinio, kad kiti metai atneštų sveikatos, palikti akmenuką prie kelionių globėjo skulptūros ir pasvajoti apie ateities nuotykius arba norus pildančiam angelui sušnibždėti maldą. Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ bei turizmo informacijos centrai siū...
norai
19 straipsnių
„Afirmacijos neveikia“, – nemažai žmonių pasakytų būtent taip. Bet ar tikrai jie visi išbandė šį metodą teisingai? Psichologė, lektorė ir knygų autorė Eglė Zakaraitė sako, kad afirmacijų kartojimo metodas dažnai nurašomas kaip neveikiantis vien todėl, jog, nepaisant, atrodo, pakankamo informacijos k...
Pradėjome skaičiuoti antrą mėnesį, kai visi esame karantine. Ilgą laiką būdami uždaroje erdvėje ne tik suaugusieji, bet ir vaikai pasikeitė: tapo irzlesni, jautresni, dažnai pliūpteli nevaldomos emocijos.
Patiriantys norų išsipildymą ir absoliučiai laimingi žmonės šio straipsnio gali neskaityti. O jei nesiseka prisijaukinti laimės paukštės, pasiekti trokštamų rezultatų, kartu su žmogaus, įvykių, erdvės diagnostikos ir korekcijos konsultante Ilma Safronova pabandykime išsiaiškinti – kodėl.
Klausimas nėra retas, nes juk mes nenorime, kad įvyktų kažkas blogo, o atvirkščiai, norime, kad būtų viskas kuo geriau, kad pildytųsi geri norai. Tik kažkodėl dažniau baimės ateina į mūsų gyvenimą... Kodėl taip atsitinka?
Žmogus visada kažko nori – pinigų, sveikatos sau ir savo vaikams, karjeros, išsilavinimo, ištekėti arba vesti ir t. t. Dmitrijus Trockis, psichologas ir chiromantas kasdien sulaukia šimtų žinučių su vienu vieninteliu klausimu: „Ką daryti, kad išsipildytų man norai?“
Dažnai žmonės skundžiasi gyvenimu ir klausia savęs, kodėl jis toks jiems neteisingas ir negailestingas. Tačiau mažai kas žino, jog ne pasaulis kaltas, o tiesiog mes patys kažką darome ne taip.
MK – tai tik inicialai, jos vardo pasakyti negalime – įstrigusi savo visiškai paralyžiuotame kūne jau dvejus metus. Visiškas „užrakinto žmogaus“ sindromas (angl. locked-in sindrome) neleidžia jai net sumirksėti. Vis dėlto Ženevos mokslininkai rado būdą, kaip iššifruoti jos mintis. Jie penkiolika met...
Vakar prieš miegą žiūrėjau n-tąją „Grey anatomijos“ seriją. Apie nuojautą kažko, kas kirba, kas neramina, kas jaudina, bet tiksliai įvardinti sunku. Mano mados, o dar dažniau - individualaus stiliaus, nuojauta dažnai pasiteisina.
Kodėl norai neišsipildo arba išsipildo ne taip, kaip norėtųsi? Kodėl norai gali turėti negatyvių padarinių ir kaip to išvengti? Leidinyje „Vegetarian“ spausdinamas interviu su garsiu chiromantu ir psichologu Dmitrijumi Trockiu apie norus.
Populiarėja pramogos, kurių metu plaukiojama su delfinais. Tačiau tokios patirtys kelia ne tik susižavėjimą, bet ir rūpestį.
Ispanijoje esantį Montserato vienuolyną kasmet aplanko apie du milijonai turistų. Patys ispanai jį vadina švenčiausia šalies vieta.
Mano draugai, pažįstami ir Sielos namų skaitytojai dažnai klausia, ką, mano manymu, reikia daryti, kad būtų kuo greičiau įgyvendintos jų svajonės ir norai. Kaip man pavyksta realizuoti savo svajones? Ar yra kokia nors stebuklinga formulė arba burtai? Visiems atsakau tą patį – yra nesunkios ir veiksm...
Improvizacijos teatro „Kitas kampas“ scenoje švogeriai (Martynas Nedzinskas ir Balys Latėnas) per uošvienės metines pasidalino savo slaptais norais.
Šie specialūs psichologiniai metodai išties padės jums pasiekti savo norų.
Kaip atrodo vyras, plastinėms operacijoms išleidęs 125 tūkst. svarų, kad būtų panašus į žaislą? (20)
Didžiojoje Britanijoje gyvenantis Rodrigo Alves išleido 125 tūkst. svarų plastinės chirurgijos procedūroms dėl labai keisto tikslo... Jis panoro tapti lėle Kenu (taip, tai Barbės mylimasis). Jaunas vyrukas nebegali sustoti ir ryžosi dar vienai procedūrai, už kurią suplojo dar 5 tūkst. svarų, – prane...
Pagal kinų kalendorių 2015-ieji prasideda – Ožkos metai. Šiais metais daugiau dėmesio skirkite sau ir mylimiems žmonėms, tik švelnumu bei gėriu prisibelsite į jų širdis. Atminkite – visko, ko linkėsite kitiems, sugrįš jums bumerangu.
Mes visi turime gamtos dovaną, kuria ne visada mokame pasinaudoti - tai intuicija. Tai puikus pagalbininkas, kai reikia priimti svarbius sprendimus.