Kodėl šis tiramisu receptas gali jums patikti? Desertų klasika laikomas desertas yra lengvas savo tekstūra, tiks ir karštą vasaros dieną. Beje, šis tiramisu tinka veganams ir vegetarams.
obuolių actas
70 straipsnių
Actas – tai dvejopo (alkoholinio ir actarūgščio) rauginimo būdu gautas vandeninis acto rūgšties tirpalas, pagamintas iš žemės ūkio kilmės žaliavų.
Pasigaminkite tofu ir daržovių troškinį. Šį augalinio maisto chameleoną vienu pagrindinių ingredientų savo šalių virtuvėse laiko Azijos šalių gyventojai, kurie, pasak mitybos ekspertų, būtent dėl šios priežasties gyvena ilgiau. Norite tikėkite, norite ne, tačiau nepaneigsite fakto, jog tofu yra nepa...
Jeigu manote, kad įprasti svogūnai yra be galo traškūs, vadinasi, dar neragavote marinuotų – jie pasižymi ir saldžiai aštriu skoniu, kuris idealiai papildo ant įkaitusių kepsninės grotelių kepamus patiekalus.
Dar vienas lengvas patiekalas į vasaros valgiaraštį – kepta jūrinė lydeka. Čia puikiai dera žuvies švelnumas, prieskoninių žolelių pikantiškas skonis ir cukinijos lengvumas. Kepta jūrinė lydeka tiek skoniu, tiek išvaizda nė kiek nenusileidžia restorano patiekalams.
Grilinto sūrio su obuolių ir svogūnų pagardu receptą išsisaugos kiekvienas, kas tik planuoja laiką leisti ir gaminti lauke. Neabejojame – svogūnų ir obuolių čatnį pamėgsite iškart. Grilintą sūrį galima gaminti ir virtuvėje – ant namų grilio.
Šias salotas galite valgyti vienas ar patiekti prie karšto patiekalo. Tai traškios salotos, kurioms aromato ir gardžios rūgštelės suteiks apelsinų ir greipfrutų skiltelės. Cukinijų ir smidrų salotas patiekite iškart.
Receptu ir patarimais, kaip iškepti legendinę „Pavlovą“, dalijasi maisto tinklaraščio „Kūmutės virtuvė“ autorė Renata Šniolienė. Patyrusi maisto kūrėja patars ir tai, kur dėti nepanaudotus kiaušinių trynius. „Pavlova“ – nuostabus desertas šventėms.
Patikėkite – plėšytos vištienos receptas grilio sezono metu jums bus reikalingas tikrai ne vieną kartą. Tad šį receptą tikrai verta išsisaugoti. Plėšyta vištiena pravers ruošiant sumuštinius, suvožtinius, picą ir kitus patiekalus.
Gaivios, traškios ir puikiai subalansuoto skonio – taip būtų galima apibūdinti salotas su traškia vištiena. Šį patiekalą galima patiekti ir svečiams. Patiekdami apibarstykite skrudintomis saulėgrąžų sėklomis.
Ar bandėte gaminti burokėlių salotas su silke? išbandykite – bus tikrai gardu! Labai tinka buroklėlių salotas paskaninti apelsinų ar citrinos žievele.
Marinuoti burokėliai su krevetėmis suteikia ne tik skonio įvairovės, bet ir įdomios tekstūros, tad tai gali būti tikrai malonus atradimas draugų susibūrimo progose. Marinuoti burokėliai su krevetėmis gali tapti jūsų šventiniu patiekalu.
Ruošdami šiuos pusryčius – batatų kepsnelius su virtais kiaušiniais – turėsite pasistengti, bet galime patikinti: bus dieviškai skanu! Šis patiekalas itin tinka lėtiems pusryčiams. Batatų kepsnelius su kiaušiniu valgykite karštus.
Rikota be pieno produktų? Taip, tai tikrai įmanoma! Migdolų rikota gavosi puikios tekstūros ir labai skani. Gaminimas nėra sudėtingas, bet laiko rikotai tikrai reikia skirti.
Jeigu pabodo įprastos sriubos, išbandykite kitokį tradicinių barščių variantą – trintą burokėlių sriubą. Sriuba ne tik skani, bet ir pasižymi labai gražia spalva, o kai rudens vakarai ilgėja, spalvotas maistas galbūt praskaidrins tamsėjančias dienas. Patiekiant burokėlių sriubą apibarstykite petražo...
Šis įspūdingas kiaušinių užkandis papuošia ir pagyvina kiekvieną užkandžių lėkštę ir nepalieka abejingų.
Trys šaukštai sveikatos: kas nutiks, jei dieną pradėsite su obuolių actu, linų ar kanapių aliejumi? (6)
Rapsų, obelų ar linų laukas – artimas peizažas dažno lietuvio akiai, kasmet pastebinčiai, kaip laukuose išsistiebia ir subręsta įvairios kultūros, tačiau nematančiai tolesnės derliaus kelionės. O ji ne mažiau įdomi, mat ūkininkų rankose gimsta išskirtiniai gaminiai, vertinami ne tik dėl skonio, bet ...
Užderėjo agurkų ir pomidorų tiek, kad nežinte, kur dėti? Ne bėda – gaminkite marinuotas daržoves žiemai. Užtruksite vos 20 minučių, o marinuotos daržovės žiemą bus puikus garnyras prie mėsos, žuvies pateikalų, tiks dėti į sriubą.
Šiems konservams naudoju geltonuoti nepradėjusius, žalius, bet jau storapilvius agurkus. Jų žievė būna kieta, todėl agurkų gabaliukai lieka traškūs. Agurkus pjaunu perpus, nedideliu šaukšteliu išskobiu sėklas ir puses supjaustau 1-2 cm storio griežinėliais. Imu didesnį puodą, renkuosi platesnį. Iš k...