Pirma, išsiaiškinkime kas yra mūsų pasąmonė. Mūsų protas sudarytas iš racionalios ir neracionalios dalių. Racionaliai mes mąstome kasdien, apdorojame informaciją ir priimame sprendimus. Atrodo to pakanka. Tačiau iš tiesų mus valdo pasąmonė. Geresnis pavyzdys būtų įsivaizduoti pasąmonę kaip lėlininką...
pasąmonė
5 straipsnių
Esame įpratę manyti, kad visi geri dalykai atitenka tik tiems, kas atkakliai dirba, sutelkę visą dėmesį į užsibrėžtą tikslą. Bet nejau nėra būdo, kurį pasitelkę kur kas greičiau galėtume pasiekti tikslus? Pagalvokite, gal įvairius tikslus galima įgyvendinti ir nesiverčiant per galvą?
Kompleksai iš vaikystės: pasitikrinkite, ar ir jums būdingas iškreiptas požiūris į vyriškumą ir moteriškumą (1)
XX amžiaus pradžioje individualiosios psichologijos pradininkas Alfredas Adleris rašė, kad kone visų psichologinių bėdų pagrindas yra pasąmonėje slypintys kompleksai. Dažniausiai jie atsiranda vaikystėje, kai vaikas nesugebėjo suvokti ir suvaldyti jausmų.
Esame įpratę, kad atlygio sulaukia tik tie, kurie sunkiai dirba, visą dėmesį skirdami savo tikslui. Tačiau egzistuoja ir kitas būdas, padedantis pasiekti sėkmę daug greičiau.
Ar kada teko galvoti apie tai, kad mūsų pasąmonė galėtų būti protinga? Ji nepažini. Ji nustebina ir elgiasi keistai, dažnai mums nesuprantamai. Sakoma, kad žmogus išnaudoja 10 procentų savo smegenų potencialo, o visa kita yra po pasąmonės šydu. Savo nepažinumu pasąmonė atrodo netgi baugi. Joje mes s...