Arktyje įrengta „pasaulio pabaigos saugykla“, kurios paskirtis – apsaugoti pasaulio augalų įvairovę, trečiadienį pranešė pasipildžiusi tūkstančiais naujų sėklų pavyzdžių, tarp kurių, Gazoje vykstant karui ir siaučiant badui, yra ir sėklų iš Palestinos.
pasaulio pabaiga
90 straipsnių
Pasaulio pabaiga - įsivaizduojamas įvykis. Pasaulio pabaigą gali sukelti gamtinės katastrofos, antgamtiniai reiškiniai, nenatūralūs įvykiai, kurių metu žūsta žmonija, planeta Žemė, ar net visa visata.
Jehovos liudytojų šeimoje užaugusi Deimantė ryžosi šokiruojančiai išpažinčiai: jie stumdo amžiną gyvenimą, o tai kur kas patraukliau už kremukus (1)
Nors knygos „Pasaulietė“ autorė Deimantė Rudžinskaitė šiandien teigia besijaučianti nuostabiai, jai teko išgyventi itin liūdną vaikystę. Moters šeimos nariai priklauso Jehovos liudytojų bendruomenei, tad iki pilnametystės ji buvo auklėjama pagal neįprastus religinius niuansus. Nors Deimantė augo tam...
Prisimenate aklą bulgarų senolę Vangą, kuri buvo tiek pranašavusi pasaulio pabaigų ir kataklizmų, kad visi jau pavargo jos klausyti?
Mes jau pergyvenom ne vieną pasaulio pabaigą. 1986 Halio kometa nepataikė. 1999-taisiais pabaigą buvo pažadėjęs Nostradamas. Atrodė kaip patikimas pranašautojas, bet irgi prašovė. Išgyvenom. Dutūkstantaisiais pavojus buvo taip arti. Per YK2 turėjo numirti visi kompiuteriai ir iš dangaus kristi lėktu...
Gyventi ypatingomis aplinkybėmis sunku. Viskam užsidarius, sumažėjus kontaktų ratui ir apsiribojus informacijos šaltiniams, sveiką nuovoką ir faktais pagrįstą suvokimą apie pasaulį prarasti lengva. Viskas gali atrodyti liūdna, beviltiška.
Ketvirtadienį (sausio 25 d.) mokslininkai dar puse minutės pasuko simbolinį Pasaulio pabaigos laikrodį. Jų nuomone, prie susinaikinimo pasaulis dabar priartėjo tiek pat, kiek didžiausios katastrofos grėsmės laikus menančiais Šaltojo karo metais. Sprendimas priartinti minutinę laikrodžio rodyklę prie...
Sąmokslo teorijų skleidėjai eilinį kartą pareiškė, esą, paslaptingoji Nibiru planeta labai greitai turėtų sukelti Žemės pražūtį lemsiančią katastrofą.
Stephenas Hawkingas – vienas didžiausių mūsų laikų protų. Jis padėjo geriau suvokti juodąsias skyles ir visatos plėtimosi dinamiką. Tačiau pastaruoju metu vis dažniau kalbama apie Žemės ateitį.
Simbolinį laiką iki Pasaulio pabaigos skaičiuojančio laikrodžio rodyklė ketvirtadienį, sausio 26 dieną, puse minutės pasukta į priekį – tai pirmasis kartas po 64 metų pertraukos, kai ji atsidūrė taip arti lemiamos valandos.
Pranašai ir svariais argumentais apsiginklavę ekspertai jau ne vieną šimtmetį žada, kad netrukus sulauksime pasaulio pabaigos. Iki šiol visos prognozės pasirodydavo klaidingos.
1679 m. didysis olandų mokslininkas Antonijus Levenhukas pirmą kartą apskaičiavo, kiek žmonių galėtų išmaitinti mūsų planeta Žemė. Be abejo, tokie bandymai buvo ir iki jo, tačiau jis buvo pirmasis, kuris tam pasitelkė mokslinius metodus, įvertindamas daugelį veiksnių. Spėju, nustebsite sužinoję, kad...
Bendrovė „LG Electronic“ ir vėl originaliai pademonstravo savo televizoriaus su IPS ekranu privalumus.
Trys numanomo kulto nariai, kaltinami paaukoję vieną kūdikį, kad išgelbėtų pasaulį nuo pernai gruodį esą turėjusios įvykti apokalipsės, neva išpranašautos senovės majų, savaitgalį pasidavė Čilės teisėsaugai, pranešė policija.
Šiaurės Vakarų Europą antradienį užklupo užsitęsusios žiemos pūgos, kurios paralyžiavo transportą, nutraukė elektros tiekimą tūkstančiams gyventojų ir šimtus žmonių įkalino jų automobiliuose.
Ar pastebėjote, kad Kaziuko mugė pamažu virsta nacionaline švente? Pastaraisiais metais prasibrauti pro žmonių minią darosi vis sunkiau. Tad nedirbkite iki vėlumos, išsirinkite gražiausią verbą, aplankykite parodą ar pasigrožėkite karnavalinėmis eitynėmis, pasimėgaukite meduoline širdele ar pasipuoš...
Televizijos iliuzionistas Derrenas Brownas eilinį kartą provokuoja visuomenę – magas planuoja skandalingą triuką, kurio metu privers heteroseksualų vyrą pakeisti seksualinę orientaciją, skelbia „The Telegraph“.
Prieš 80 metų, 1933 metų vasario 2 dieną, iš dangaus virš Žemaitkiemio Ukmergės rajone pabiro ugninis meteoritų lietus. Daugeliui to meto žmonių pasirodė, kaip rašė spauda, kad atėjo pasaulio pabaiga. Tuomet mokslininkams pavyko surinkti daugiau kaip 40 kilogramų meteoritų, kurių didžiausi svėrė kel...
Nuostabus saulės nutviekstas 2012-ųjų gruodžio 23-iosios rytas „pasaulio pabaigos“ nežadėjo. Kaip tik įžengėme į naujojo ciklo erą. Nuotaika buvo puiki, norėjosi žiemos gaivos įkvėpti kuo giliau. Akys šypsojosi, širdis džiūgavo. Deja, neilgam.
Kaip dažnai pagalvojame, kad netinkami mūsų veiksmai vieną dieną atsisuks prieš mus pačius? Kaip dažnai susimąstome, kad kasdien naikinama gyvybė mums atkeršys? Ką vadiname pasaulio pabaiga?
2012-ųjų būta įdomių: Marse sukiojosi ir atradimais stebino robotas „Curiosity“, popmuzikos padangėje sužibo interneto populiarumo rekordus sumušusi daina, mokslininkai teigia po 50-ies metų pagaliau atradę dieviškąją dalelę, o Žemės, laimei, neįtraukė juodoji skylė – pasaulis tęsiasi.