Žili plaukai, noras šlapintis, paaštrėjusi uoslė gali būti požymiai, jog patiriate per daug streso.
plaukų žilimas
6 straipsnių
Kai kas pradeda žilti išėjęs į pensiją, kiti – vos sulaukę trisdešimties. Ar mes patys galime turėti įtakos šiam procesui? Ir jei taip – kaip?
Kiekvienąkart žvelgdami į veidrodį matome laiko paliekamus pėdsakus: pirma rūpesčio raukšlelė kaktoje ar juoko žymės aplink lūpas, pirmas žilas plaukas... Ir visai nesvarbu, kiek jums metų – 20 ar 50 – vieną dieną tai nutinka visiems, – rašo medicalnewstoday.com.
Moterims paprasčiau: joms normalu kas mėnesį lankytis kirpykloje, kad specialistė nudažytų plaukų šaknis su išlindusiais žilais plaukais. Į dažančius plaukus vyrus žiūrima nepalankiai, jie vadinami alfonsais arba dar nekorektiškiau, nebent yra pramogų pasaulio atstovai.
Pražilti nesulaukus 30 metų nėra norma, tai greičiau – patologija, sako gydytojas Arvydas Unikauskas. Jis pataria ne skubėti rinktis plaukų dažymo priemones, o susirūpinti sveikata.
Glembanti veido ir kūno oda, smulkios raukšlelės, vagojančios veidą, ryškesnės mimikos raukšlės, kurių nepanaikina nei superkremai, nei veido mankšta… Nors šios senėjimo žymės gali atsirasti nuo gyvenimo būdo (mityba, fizinis aktyvumas, žalingi įpročiai, stresas), sidabrinį atspalvį įgyjantys plauka...