Tai beveik užtikrintai ne ateiviai, bet Tabby žvaigždė ir vėl elgiasi labai keistai. Žvaigždė, sukėlusi milžinišką susidomėjimą 2015 rudenį – kai astronomas Jasonas Wrightas iškėlė mintį, kad keistasis mirgėjimas galėtų būti ateivių megastruktūros daromos įtakos rezultatas – ir vėl mirga.
Popular Science
8 straipsnių
„Captcha" yra erzinantis, tačiau neišvengiamas blogis. Sistema, tikrinanti, ar naudotojas yra žmogus, naudojama jau senokai ir ji turėjo nuolat keistis, nes mašinos galėdavo skaityti geriau, nei žmonės. Išleidusi naujausią šios sistemos patobulinimą, „Google" sako, kad nebereikės narintis akių ir ni...
Apibendrinant besibaigiančius metus, laisvai galima tarti, kad tai buvo sukrėtimų, netikėtumų ir akibrokštų paženklintas laikotarpis. Vis dėlto, ne viskas be išimties kėlė tik liūdesį ir neviltį. „Popular Science“ siūlo prisiminti ir pozityvius laimėjimus mokslo ir technologijų pasaulyje.
Už maždaug 1480 šviesmečių nuo Žemės, žvaigždė elgiasi taip, kaip astronomai niekada anksčiau nėra regėję. Kartkartėmis, atsitiktiniais laiko intervalais, jos šviesa sumažėja netgi 22 proc.
Mokslininkai iš Niujorko išvedė genetiškai patobulintą pelę, kuri gali užuosti kvapus daug jautriau nei įprasti graužikai.
Ateitis atvyko. Ir atvyko ant vieno rato. Tai – elektra varomas vienratis motociklas „Ryno“, kurį pagal dukros eskizus (ji kažką panašaus matė kompiuteriniame žaidime) suprojektavo ir sukonstravo 15 metų automobilių pramonėje inžinieriumi dirbęs Chrissas Hoffmanas.
Šiuo metu „Audi“ bendrovės inžinieriai intensyviai kuria ateities automobilių statymo technologiją, kuri automatiškai įvairuotų automobilius į stovėjimo vietas stovėjimo aikštelėse bei garažuose.