„Bitė Group“ verslas netrukus bus valdomas per dvi – telekomunikacijų ir medijų – valdymo bendroves, holdingus, praneša bendrovė.
Pranas Kuisys
46 straipsnių
Naujuoju „Bitė Lietuva“ generaliniu direktoriumi paskirtas Gintas Butėnas. Du dešimtmečius „Bitėje“ dirbantis profesionalas keičia Praną Kuisį, kuris birželio pradžioje paskirtas vadovauti telekomunikacijų ir žiniasklaidos grupei „Bitė Group“, rašoma pranešime.
Telekomunikacijų ir žiniasklaidos grupės „Bitės grupė“ generaliniu direktoriumi birželio pradžioje paskirtas Pranas Kuisys BNS teigia, kad tarptautiniai akcininkai svarsto apie naujus įsigijimus ir braižo penkerių metų plėtros planus, kur grupės pajamos ir pelnai kasmet turėtų augti dviženkliais ska...
Telekomunikacijų ir žiniasklaidos grupė Baltijos šalyse „Bitė Group“ generaliniu direktoriumi paskyrė Praną Kuisį, rašoma pranešime spaudai.
Penktadienį duris atveria išskirtinis „BITĖ | Слава Україні“ salonas Vilniaus „Akropolyje“. Čia konsultacijas apie viską, kas išmanu, savo namų kalba teikia salone dirbantys ukrainiečiai. Lietuvoje besikuriančios ukrainiečių šeimos salone gali atsiimti nemokamas namų interneto ir kitas paslaugas. Vi...
„Bitė“ pranešė, kad įjungė skambučių technologiją „VoLTE“ (angl. Voice over LTE), kuri leidžia naudotis greitu internetu kalbant telefonu, užtikrinama geresnė skambučių kokybė ir greitesnis sujungimas, rašoma pranešime.
Kaip šiais laikais pasireiškia dezinformacija? Kokią įtaką dezinformacija daro verslui? Kaip užtikrinti prekės ženklo saugumą? Kaip įsitikinti, kad prekės ženklo reklama nerodoma propagandiniuose kanaluose? Kaip netikros naujienos ir post-tiesa kelia pavojų prekės ženklui ir ką su tuo daryti?
Ukrainiečius priimančiuose centruose Lietuvoje bei prieglobstį nuo karo radusioms šeimoms „Bitė Lietuva“ dovanos namų internetą su įranga. Iš viso „Bitė“ įrengs 300 namų interneto taškų visoje Lietuvoje. Šįkart bendrovės parama Ukrainos žmonėms iš viso siekia daugiau kaip 50 tūkst. eurų.
Reaguojant į kritinę situaciją Ukrainoje, „Bitė Lietuva“ su partneriu „Bullitt Group“ dovanoja Ukrainos kariams išmaniųjų telefonų „CAT“. Nevyriausybinė organizacija „Blue/Yellow“ perduos išmaniuosius įrenginius Ukrainos kariams, kovojantiems už šalies laisvę. Perduodama įranga yra itin tvirta, atsp...
Ukrainos gyventojams susiduriant su karo siaubu, „Bitė“ laikinai keičia tinklo pavadinimą. Vietoje įprasto pavadinimo „Bitė“, savo telefonų ekranuose visi „Bitės“ ir „Labas“ klientai netrukus matys „SlavaUkrain“ (liet. Šlovė Ukrainai), rašoma bendrovės pranešime.
Į Lietuvą atvykstantiems karo pabėgėliams iš Ukrainos „Bitė Lietuva“ nemokamai suteiks svarbiausias ryšio paslaugas. Ukrainos pabėgėliams bendrovė suteiks 30 tūkst. „Labas“ SIM kortelių.
Ukrainos gyventojams susiduriant su karo siaubu, „Bitė“ laikinai keičia tinklo pavadinimą. Vietoje įprasto pavadinimo „Bitė“, savo telefonų ekranuose visi „Bitės“ ir „Labas“ klientai netrukus matys „SlavaUkrain“ (liet. Šlovė Ukrainai). Tinklo pavadinimas yra dar vienas būdas išreikšti palaikymą Ukra...
Ukrainos žmonėms susiduriant su karu, „Bitė“ skiria 10 tūkst. eurų paramą Lietuvos Raudonajam kryžiui. Ši organizacija teiks pagalbą nuo karo bėgantiems ukrainiečiams. „Bitė“ ragina visus Lietuvos verslus susivienyti, rems ir kitas pagalbos Ukrainos žmonėms priemones.
Interneto bendrovė „Mezon“ antradienį startuoja su 5G ryšio technologija. Lietuvos centre įsikūręs miestas tapo pirmuoju šalyje, padengtu 5G ryšiu. Klientai Jonavoje jau gali naudotis itin sparčiu namų internetu ir naujos kartos namų televizija.
Telekomunikacijų bendrovės „Bitė“ ir „Tele2“ praneša atsisakančios planų kartu vystyti ryšių tinklus Lietuvoje ir Latvijoje. To priežastimi įvardijami reguliuotojų abiejose šalyse iškelti reikalavimai, kurių vykdymas projekto patrauklumą gerokai sumažina.
Pandemijos pradžioje susitelkęs verslas savo pagalbos ranką tiesė nuo koronaviruso varginamam medicinos sektoriui. Valstybei susidūrus su nauja problema – migrantų krize, verslas ir vėl nelieka nuošalyje.
Telekomunikacijų bendrovė „Telia Lietuva“ skundžia birželį teismo priimtą sprendimą, kuriuo atmestas įmonės skundas dėl Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) sprendimo perleisti „Mezon“ verslą iš valstybės įsigijusiai konkurentei „Bitė Lietuva“ šiai paslaugai naudojamus radijo dažnius.
Karantino metu vis daugiau įmonių pradėjo rūpintis darbuotojų psichine sveikata. Nemaža dalis verslo pasakoja, kad pandemijos metu, pajutus, kad blogėja darbuotojų, emocinė būsena, samdo psichologus ir apmoka anonimiškas darbuotojų konsultacijas su specialistais.
Ilgiau nei metai užsitęsusi pandemija, nesibaigiantis antrasis karantinas ir kalbos apie trečiąją bangą kaip reikiant emociškai išvargino gyventojus. O tai jaučia ir įmonių vadovai, kuriems gera darbuotojų savijauta itin svarbi.
Telekomunikacijų bendrovė „Bitė Lietuva“ už valstybės valdomam Lietuvos radijo ir televizijos centrui (Telecentrui) priklausiusį „Mezon“ verslą sumokėjo beveik 30 mln. eurų.