Ukrainietis sunkiai tramdo ašaras: Lietuvoje užtaikęs ant nesąžiningo pardavėjo, nežino, kaip reikės grįžti namo (4)
Ukrainiečiai – lengvas grobis nesąžiningiems pardavėjams. LNK Žinios pasakojo nukentėjusio ukrainiečio Stepano istoriją.
7 straipsnių
Ukrainiečiai – lengvas grobis nesąžiningiems pardavėjams. LNK Žinios pasakojo nukentėjusio ukrainiečio Stepano istoriją.
Lietuvoje įsigaliojus naujai tvarkai, kai nė viena transporto priemonė šalyje negali būti parduota ar nupirkta be Savininko deklaravimo kodo (SDK), pabrėžta, kad ši sistema padės sumažinti šešėlį ir apsaugos žmones, įsigyjančius transporto priemones. Visgi reali situacija tokia, kad skęstančiųjų gel...
Šeimai prireikė automobilio ir naudotą „Audi“ nusižiūrėjusi Kristina nė nepagalvojo, kad iš juridinio asmens perkama transporto priemonė atneš tiek rūpesčių, vargo ir išlaidų. Nors prieš pirkdama automobilį moteris matė galybę privalumų, kad ne viskas gerai ėmė aiškėti jau grįžtant su pirkiniu į nam...
Pardavė automobilį, o po mėnesio pirkėjas prašo sumokėti už jo remontą – su tokia situacija susidūrė „Delfi“ skaitytojas, pardavęs savo naudotą 2009 m. laidos „Volkswagen Passat“.
Visureigį, kuris prieš 10 dienų įveikę techninę apžiūrą, įsigijęs vyras nesitikėjo, kad pardavėjo žodis, jog šis – tvarkingas, nieko nereikš. Kelis šimtus kilometrų naujai įsigyta transporto priemone nuvažiavęs „Delfi“ skaitytojas išgirdo, kad važinėti tokia transporto priemone – nesaugu.
Varikliai, pavarų dėžės, elektronika – tik dalis automobilio mazgų, dėl kurių skundžiasi naudotų automobilių pirkėjai, pasiklausę pardavėjo pažadų, jog automobilis puikus, ir likę apgauti, sakoma pranešime žiniasklaidai.
Karantinas – patogus metas naudotų automobilių pirkėjams, tikina ekspertai, mat galiojanti tvarka leidžia žmonėms akyliau rinktis, ilgiau pagalvoti ir atidžiau patikrinti pirkinį. Tikrinti perkamą transporto priemonę būtina, mat statistika rodo, kad kone kas septinta Lietuvoje – su bent jau suklasto...