Riebalų dėmes nuo drabužių pašalinti sunku, bet nėra neįmanoma. Jei pastebėjote kokią dėmę ant audinio, geriau nedelsdami pradėkite skalbti.
riebalai
367 straipsnių
Naujausio tyrimo ir eksperimento su pelemis metu paaiškėjo, kad ketogeninė dieta gali padėti išvengti ankstyvų Alzheimerio ligos simptomų. Laikantis šio konkretaus mitybos plano didėja beta-hidroksibutirato koncentracija, o tai teigiamai veikia atmintį ir kognityvines funkcijas.
Kviečiame pasigaminti karamelizuotų svogūnų. Svogūnų karamelizavimas padeda išryškinti jų natūralų skonį. Karamelizuotais svogūnais galite gardinti sumuštinius, picas, makaronų patiekalus, sriubą, mėsą, žuvį, omletus.
Riebalų nusiurbimas, dar vadinamas liposakcija, yra viena dažniausiai atliekamų plastinių operacijų. Šią procedūrą renkasi tiek vyrai, tiek moterys, norėdami padailinti kūno linijas ir pašalinti riebalų perteklių konkrečiose kūno vietose.
Vos pamačiau šį receptą, iškart susižavėjau! Spurgos – nuodėmingai skanus gardėsis, tačiau verdant aliejuje nori nenori jos prisigeria riebalų. O šis maisto tinklaraščio „Kūmutės virtuvė“ autorės Renatos Šniolienės receptas kaip tik leis mėgautis spurgomis, kurios neprisigers daug riebalų.
Jei pastebėjote atminties sutrikimų, mitybos specialistai siūlo į savo mitybos racioną įtraukti šiuos tris supermaisto produktus.
Net augalinės kilmės riebalai gali pakenkti: mokslų daktaras paaiškino, kuo yra blogi palmių ir kokosų aliejai (2)
Gyvulinės kilmės riebalai sulaukia nemažai kritikos, nes yra sotieji. Teigiama, kad tokie riebalai didina vėžio, nutukimo, cukrinio diabeto ir kitų ligų riziką.
Kuo didesnis pilvas, tuo mažesnės smegenys, juokauja funkcinės medicinos gydytojas, keliolikos knygų apie sveikatą ir mitybą autoriaus Markas Hymanas vienoje iš tinklalaidžių savo „Youtube“ kanale ir patikslina – kuo didesnis pilvas, tuo mažesnis hipokampas – jis susitraukia, o ši galinių smegenų ži...
Virtuvėje riebalų dėmių neišvengsite – čia dažnai užtyška aliejus, lydomas sviestas, nukrenta ant žemės riebių produktų. Riebalų dėmes ne taip lengva greitai išvalyti, o įsisenėjusias – dar sunkiau.
Dietų kultūra užvaldžiusi pasaulį. Žmonės baiminasi valgyti bulves, duoną, ypač šviesią, riebalus. Tačiau gydytoja dietologė, psichoterapeutė Rasa Audickienė griauna mitus ir paaiškina, kodėl kai kurie produktai demonizuojami visiškai be reikalo. Gydytoja siūlo neatsisakyti nei angliavandenių, nei r...
Viena iš labiausiai jaudinančių amerikietiško verslo idėjų – labai didelių dydžių prekių parduotuvės, kuriose parduodamos virvinės kilpos kojai į mašiną užsikelti, žirklės su metro dydžio rankenėlėmis kojų nagams nukirpti, atramos klozetams (idant šie neišlūžtų iš sienos ...
Sausainiuose ir pyraguose slepiasi riebalų rūšis, itin kenksminga širdžiai ir kraujagyslėms – atkreipkite dėmesį į etiketę (3)
Nors riebalai kūnui yra itin svarbi ir naudinga medžiaga, tačiau tokiomis savybėmis pasižymi tikrai toli gražu ne visos riebalų rūšys. Viena iš riebalų rūšių yra transriebalai, dar vadinami hidrintais riebalais. Būtent šie, galima sakyti, yra nuodas organizmui.
Turbūt girdėjote arba esate visiškai įsitikinę, jog kiekvieną dieną reikia išgerti bent du litrus vandens. Su savimi visur nešiojatės gertuves: automobilyje, biure, namuose, sporto salėje, kuprinėje ar tašėje.
Kaitlentė ir prie jos besiglaudžianti siena yra vienos purviniausių vietų bet kurioje virtuvėje. Net valyviausi žmonės nesugeba kepti taip, kad aplink keptuvę netikštų riebalai. Deja, priskretusius riebalus labai sunku nušveisti.
Artur Lebedenko-Swan įvertino tris populiariausius papildus tarp sportuojančių: apie kai kuriuos pakeisite nuomonę (1)
Pirmas klausimas, kurį išgirstu iš savo naujų klientų, tai kokius papildus reikėtų naudoti pradėjus sportuoti? Tikėtina, kad jis atsiranda norint pagreitinti rezultatus.
Verslo sąmoningumas didėja – tai pastebi vandens tiekimo įmonės ir ekologai. Jei dar prieš 4–5 metus ne vienas kibiras panaudoto aliejaus būdavo išpilamas į kanalizaciją, dabar tai daryti jau vengiama. Vis daugiau įmonių įsirengia riebalų gaudykles ir taip apsaugo vamzdynus nuo užsikimšimo, mažina a...
Saulėgrąžų aliejus dėl savo maistinių savybių gali būti sveikatai palankios mitybos dalimi. Šiame produkte gausu nesočiųjų riebalų, antioksidantų, tokių kaip vitaminas E. Vis tik naudinga žinoti, kaip saulėgrąžų aliejų vartoti ir kam jo reikėtų apriboti.
Sveikai gyventi norinčių ir sportuojančių baubas – alkoholis: Artur Lebedenko-Swan įvardija 6 priežastis, dėl ko norėsite atsisakyti šių svaigalų (1)
Kiekvieną šeštadienio rytą, vedžiodamas šunį Vilniaus senamiesčio gatvelėmis, matau linksmuosius ryto vaiduoklius, rėkaujančius su taure rankose, išnyrančius iš naktinių barų ir stabdančius taksi automobilus. Aplanko dvi mintys: „Matyt, buvo šaunus vakarėlis“ arba „Kaip jam bus kelias dienas sunku.....
Artur Lebedenko-Swan bando išteisinti tris demonizuojamus maisto produktus: užteks juos kaltinti dėl jūsų nutukimo (2)
Pripažinkite, jog esate atsisakę tam tikrų produktų, kurie, pasak ilgamečių legendų, padės greičiau atsikratyti viršsvorio? Kiekvienas iš mūsų girdėjome savo draugų, pažįstamų ar socialinių tinklų žvaigždučių tarpe, kokie stebuklai vyksta nevalgant duonos ar makaronų.
Sovietų sąjungoje įprotis laikytis dietų atsirado ne iš karto. Iš pradžių net nebuvo pačios lieknumo mados – pokario metais apkūnių moterų būtum net su žiburiu neradęs. Dietų mada iš Vakarų atslinko labai pamažu: iš pradžių prireikė šiek tiek laiko, kol buvo pralaužta geležinė uždanga, o dar vėliau ...