Jungtinėje Karalystėje netikėtai išaugo nedarbas.
SAF Tehnika
53 straipsnių
Akcijų biržose – palengvėjimo ralis, investuotojai graibstė viską.
JAV ir Europos Sąjunga paskelbė sankcijas Rusijai.
Trečiąjį ketvirtį Jungtinės Karalystės BVP augimo tempas siekė 6,6 proc. – 0,2 proc. punkto mažiau, negu prognozuota.
Gamintojų kainų indeksas Kinijoje pakilo iki 26 metus nematyto lygio.
Kinijos ekonomikos augimas liepą sulėtėjo, plintant naujai koronaviruso atmainai.
„S&P 500“ (+0,30 proc.) eilinį kartą užkopė į naujas aukštumas, po keletą dienų trukusio nuosmukio kilo ir technologijų sektoriaus NASDAQ (+0,35 procento).
JAV akcijų indeksai – naujose aukštumose.
Didėjant nerimui dėl sparčiai plintančios koronaviruso Delta atmainos pasaulio rinkos nusidažė raudonai.
Europos indeksai antradienį demonstravo nemažus vertės kritimus, rinkoms reaguojant į prastesnius nei tikėtasi kompanijų veiklos rezultatus bei situaciją Amerikoje.
Dauguma Europos bendrovių akcijų vakar dieną fiksavo vertės mažėjimus, augant spekuliacijoms, kad JAV FED‘as gali nuspręsti kilstelti bazines palūkanų normas anksčiau nei tikimasi.
Vakar Vokietijoje buvo paskelbti ZEW instituto rugpjūčio mėnesio šalies ekonomikos vertinimo rodikliai. Remiantis statistika, esamos aplinkos padėtis pagerėjo, indeksui stiebiantis nuo 49,8 iki 57,6 (prognozė 50,2), o ateities perspektyva išliko teigiamoje kryptyje, indeksui kylant nuo -6,8 iki 0,5 ...
Antra prekybos sesiją iš eilės Europos akcijų rinkos fiksavo neigiamus pokyčius, Vokietijos DAX indekso vertei sumažėjant -2,64 proc., o likvidžiausių bendrovių indeksui Stoxx Europe 600 susitraukiant -2,3 proc.
Vakar dieną Europoje nuotaikos buvo permainingos, Stoxx Europe 600 indekso vertei traukiantis -0,2 proc., o didžiausių pagal kapitalizaciją bendrovių indeksas Euro Stoxx 50 kopiant į viršų +0,3 proc.
Senojo žemyno likvidžiausių bendrovių indeksą Stoxx Europe 600 (-1,54 proc.) trečiadienį aktyviai slėgė bankinis sektorius, kurio vertė per dieną susitraukė net 3,36 proc.
JAV Federalinės rezervų sistemos (angl. FED) atvirosios rinkos komitetas vakar, kaip ir buvo tikėtasi, paliko galioti 0,25–0,50 proc. siekiančią bazinę palūkanų normą. Posėdį lydinčiame pranešime apibendrinta, kad sąlygos šalies darbo rinkoje toliau gerėjo, nors ūkio plėtra praėjusiais metais ir sul...
Penktadienį buvo paskelbta, kad preliminariais duomenimis, sausio mėnesio gamybos sektoriaus aktyvumas Vokietijoje ir euro zonoje buvo silpnesnis nei mėnesį prieš, tačiau tai akcijų rinkoms nedarė neigiamo efekto.
Trečiadienį pagrindiniai JAV ir Europos akcijų indeksai dar smuktelėjo (EURO STOXX -0,61 proc., S&P 500 -0,77 proc.). Senajame žemyne labiausiai atpigo pramonės, kitapus Atlanto – informacinių technologijų sektoriuje veikiančių bendrovių akcijos (sektorių pokytis atitinkamai -0,92 proc. ir -1,48 pro...
Penktadienį įsismarkavęs akcijų rinkų nuosmukis („Euro Stoxx 600“ -0,81 proc., „S&P 500“ -1,12 proc.) tęsiasi ir šįryt.
Ketvirtadienį Europos investuotojai pastūmė į šoną prieš tai dvi dienas sklandžiusias neigiamas nuotaikas dėl Kinijos ir aktyviau vertino bendrovių skelbiamą veiklos informaciją. Likvidžiausių Europos bendrovių indeksas Stoxx Europe 600 vakar dieną šoktelėjo +0,97 proc., jo sudėtyje beveik 80 proc. ...