Mano vaikystės pasakose gyvavo tokio gyvo ir negyvo vandens idėjos. Dabar, panašu, pasakų idėjos grįžta, tik ne į pasakų knygas, o į lentynas. Tad šiandien – apie gyvąjį vandenį ir trečią brolį Joną.
šarminis vanduo
7 straipsnių
Odontologės verdiktas: norite turėti sveikus dantis – atkreipkite dėmesį į etiketę ant vandens butelio (25)
Kasdieniai gėrimai turi daug įtakos mūsų dantų sveikatai. Daugelis žino, kad saldūs arba rūgštūs gėrimai kenkia dantims. Tačiau retas susimąsto, kad net ir vanduo gali turėti skirtingą poveikį, rašoma pranešime spaudai.
Renkantis maisto produktus visuomet reikia atsiminti: šarminės medžiagos neutralizuoja rūgštines ir valo organizmą, o rūgštinės – jį rūgština ir užteršia atliekomis. Viena iš esminių geros sveikatos garantijų – organizmo rūgščių ir šarmų balansas.
Antrojo tipo cukrinis diabetas – viena sparčiausiai plintančių ligų pasaulyje, tame tarpe ir Lietuvoje. Mūsų šalyje sergančių šiuo metu yra daugiau nei 51 000. Gydytojai spėja, kad realūs skaičiai yra bene dvigubai didesni, nes tiek pat žmonių ji nediagnozuota.
Gėlo vandens ąsotis geriau už sūrią upę. Taip byloja Rytų išmintis. Jau prieš tūkstančius metų romėnai, egiptiečiai, indai pastebėjo, kad natūralus mineralinis vanduo ne tik numalšina troškulį, bet ir padeda išgyti.
„Gėlo vandens ąsotis geriau už sūrią upę" - sako rytų išmintis. Jau prieš tūkstančius metų romėnai, egiptiečiai, indai pastebėjo, kad natūralus mineralinis vanduo ne tik numalšina troškulį, bet ir padeda išgyti. Šiandien šis poveikis žmogui įrodytas moksliniais tyrimais. Kokį vandenį gerti, kad jaus...
Dauguma natūralių gėrimų organizmą lengvai šarmina. Silpnai šarminis yra ir paprasčiausias vandentiekio vanduo. Jo pH – apie 7,5. Vadinasi, gerdami vandenį šiek tiek šarminame organizmą. O kas būtų, jei vandenį būtų galima paruošti taip, kad jis taptų ne švelniai, o stipriai šarminis? Gal toks gėrim...