Ketvirtadienį netikėtai užgeso bendrovės „Šiaulių energija“ generalinio direktoriaus Virgilijaus Pavlavičiaus gyvybė.
Šiaulių energija
44 straipsnių
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) ketvirtadienį nusprendė panaikinti Apeliacinio teismo sprendimą byloje dėl bendrovės „Litgrid“ tinkle įvykusios avarijos ir palikti galioti pirmos instancijos teismo sprendimą, kuriuo minėtai bendrovei priteista apie 590 tūkst. eurų nuostolių atlyginimo.
Senų daugiabučių piktžaizdė – vengiantys renovacijos rizikuoja dešimtimis tūkstančių eurų, nepadeda ir 80 proc. išlaidų kompensavimas (8)
Didžioji dalis (73 proc.) pastatų pagal plotą Lietuvoje buvo pastatyti iki 1993 m. Daug jų dar nėra renovuoti nei dalyvaujant renovacijos programose, nei kitu būdu, todėl didelė Lietuvos pastatų fondo dalis prastos techninės būklės, įskaitant ir vamzdynus. Ypač tai pasireiškia daugiabučių segmente, ...
Bendrovės „Šiaulių energija“ biokuro katilinės projektavimo ir statybų konkursas lieka sustabdytas. Jis galės būti atnaujintas įvertinus atmestą inžinerinių sprendimų įmonės „Montuotojas“ pasiūlymą, nusprendė Apeliacinis teismas.
Šildymo sezonas gali pareikalauti didesnių gyventojų išlaidų ne tik dėl išaugusių gamtinių dujų kainų, bet ir dėl pabrangusio biokuro. Siekiant atpiginti šią žaliavą numatyta, kad jos tiekėja taps Miškų urėdija. Tačiau dalis miškininkų abejoja, ar kas pasikeis, nes biokuro gamintojai pagal sutartis ...
Lietuvos didžiuosiuose miestuose prasideda šildymo sezonas, žadantis būti pigiausiu pastaraisiais metais. Tačiau sąskaitos priklausys ir nuo oro sąlygų, ir nuo būsto būklės.
Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT) suderino „Šiaulių energijos“ 2020–2022 metų investicijas, kurių bendra vertė – 6,9 mln. eurų. Investicijos finansuojamos bendrovės nuosavomis lėšomis, daliai jų bus siekiama gauti Klimato kaitos fondo paramą.
Balandį vidutinė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina Lietuvoje siekė 4,08 cento už kilovatvalandę (kWh, be PVM) ir, palyginti su tuo pačiu praėjusių metų mėnesiu, sumažėjo 17,91 proc., pranešė Valstybinė energetikos reguliavimo taryba (VERT).
Vidutinė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina sausį siekia 4,77 cento už kilovatvalandę (kWh) (be PVM) ir, palyginti su praeitų metų sausiu, mažėja 13,27 proc.
Šiauliuose šildymo sezonas nerimauti ar taupyti neverčia. Jau eilę metų šilumos kaina čia yra viena mažiausių Lietuvoje ir gyventojai už šildymą moka pigiausiai tarp visų didžiųjų mūsų šalies miestų.
Panevėžyje ir Šiauliuose per artimiausius metus bus atnaujinti šilumos tinklai. Kainų komisija penktadienį suderino bendrovių investicijas.
Mažiausiai už šilumą Lietuvoje balandį moka AB „Kauno energija“ aptarnaujami Kauno, Kauno rajono ir Jurbarko gyventojai.
Neišmesk eglutės – atiduok arkliukui! Taip elgtis kviečia Šiaulių Jojimo Klubas prašo dar žalias(!), nupuoštas (arba papuoštas skanėstais – obuoliais ir morkomis) eglutes padovanoti čia gyvenantiems arkliukams.
Vyriausybė trečiadienį pritarė siūlymui didinti konkurenciją gamtinių dujų rinkoje, panaikinant prievolę didiesiems reguliuojamiems energijos gamintojams pirkti dujas iš jas importuojančios bendrovės „Litgas“ ir įpareigojant juos dalį dujų pirkti biržoje.
Kovo pradžioje netikėtai paskelbtas Energetikos ministro Žygimanto Vaičiūno sprendimas inicijuoti taikos derybas su Vokietijos bendrove „Danpower“ dėl kogeneracinių elektrinių projektų Vilniuje ir Kaune sulaukė prieštaringų vertinimų.
Gruodžio pabaigoje šilumos tiekimo bendrovės paskelbė šildymo kainas Naujųjų metų sausiui. Labiausiai iš visų Lietuvos didmiesčių centralizuotai tiekiamo šildymo kaina kilo Kaune, mažiausiai – Šiauliuose. DELFI domisi, kodėl susiklostė tokia situacija.
С января 2018 года в Литве дорожает центральное отопление во всех крупных городах за исключением Шяуляй.
Šiemet šilumos kaina yra 8 proc. mažesnė nei pernai, nes šilumos tiekimo įmonės jau apie 65 proc. šilumos gamins kūrendamos biokurą, LRT RADIJUI sako Šilumos tiekėjų asociacijos vadovas Vytautas Stasiūnas.
Konkurencijos taryba įspėjo Šiaulių miesto savivaldybę, jog svarstoma parama savivaldybės knygynui gali būti neteisėta ir ją tektų grąžinti.
Kovo mėnesį vidutinė centralizuotai tiekiamos šilumos kaina yra 5,02 ct/kWh (be PVM) ir, palyginus su vasariu, didėja 3,08 proc. Per metus vidutinė šilumos kaina sumažėjo 10,36 proc. - praneša Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK).