„Oskaro“ nominanto William‘o Bradley Pitt‘o bėdos čia tikrai bus aprašytos. Ir gali būti, kad buvusią žmoną Jennifer Aniston su antrąja sutuoktine Angelina Jollie jis kažkada supainiojo būtent dėl ligos. Bet šitoji pastaba – tik jūsų dėmesiui užaštrinti. Esmė slypi kitur: pasirodo, kad su tikrosiomi...
sindromas
17 straipsnių
Sindromas - medicinoje ir psichologijoje naudojamas terminas, reiškiantis grupę tam tikrų kartu pasireiškiančių klinikinių požymių, kuriuos paciente pastebi gydytojas bei pats pacientas (simptomai), ir kurių fiziologinė priežastis (liga, sutrikimas) dar nėra nustatyta arba nežinoma.
Retkarčiais abejonės savo profesiniais talentais aplanko kone kiekvieną.. Visgi, jei jūsų neapleidžia mintys, kad savo darbo nenusipelnėte, nepasitikite savimi, jaučiatės apgaudinėjantis savo kolegas, jautriai reaguojate net į mažiausias savo klaidas ir pergyvenate, kad savarankiškai nesusitvarkysit...
Visiškai neseniai nustatytas anksčiausias kada nors užfiksuotas Klinefelterio sindromo atvejis: jis aptiktas 1 000 metų senumo skelete, kuris buvo iškastas vienoje Portugalijos archeologinėje vietovėje.
Kanados popmuzikos dainininkas Justinas Bieberis penktadienį atskleidė, kad jam buvo diagnozuotas virusas, dėl kurio paralyžiuota pusė veido. Dėl to atlikėjas yra priverstas atšaukti kai kuriuos būsimus pasirodymus, kad susitelktų į sveikimą.
Dėl šio sindromo darbuotojai gali nepasiekti norimų rezultatų, mokslininkai – neatlikti gyvybes gelbėjančių atradimų. Tai lyg blogiausia draugė, kuri gyvenime gali lydėti kiekvieną. Vadovų koučerė Giedrė Urmulevičiūtė pasakoja, kaip šį sindromą atpažinti ir kaip su juo dorotis.
Šiuo metu esame atsidūrę ribotoje erdvėje tarp COVID-19 pradžios ir pabaigos. Nors pandemijos pabaigos dar nematyti, vis dėlto kai kurios pasaulio teritorijos jau pradėjo atsivėrimo procesą po apie 15 mėnesių taikytų socialinės distancijos laikymosi priemonių. Nors dalis šiuos pokyčius vertina palan...
Paskutiniai keli Marijos Antuanetės gyvenimo mėnesiai buvo šiurpūs. 1793 metais buvo panaikinta Prancūzijos monarchija, įvykdyta mirties bausmė jos vyrui, karaliui Liudvikui XVI, nuo jos atskirtas jos sūnus, o pati šalis paniro į smurtą ir kruvinas kovas. Galiausiai, įspėta vos prieš vieną dieną, ji...
Pandemijos metu socialiniuose tinkluose ir alternatyvių naujienų portaluose jau buvo paskleista aibė sąmokslo teorijų, tačiau pastarosiomis dienomis „Facebook“ plintanti versija apie kaukėsi ir tęstų tamponėliuose aptinkamas juodas „kirmėles“ pranoksta jas visas. Ieškodami kirmėlių – juodų judančių ...
Paslaptinga COVID-19 komplikacija vaikams yra pavojingesnė nei pats virusas: tai gali būti katastrofa tėvams (93)
Užsikrėtusiam koronavirusu ir vėliau infekciją įveikusiam organizmui reikia laiko atgauti jėgas. Deja, kai kuriems vaikams dėl to kyla rimtų problemų.
Moteris papasakojo, kad orgazmą gali patirti iki 11 kartų per dieną ir susijaudina net tvarkydama namus ar apsipirkdama parduotuvėje.
Kauno gyventojų tyrimas rodo grėsmingą tendenciją: šį negalavimą gali išprovokuoti ir gyvenimas daugiabutyje (20)
Neseniai atlikto tyrimo metu buvo nagrinėjamas santykis tarp žmonių gyvenamosios vietos ir hipertenzijos bei metabolinio sindromo rizikos. Tyrimo autoriai padarė išvadą, kad gyvenamoji vieta ir būsto rūšis gali vaidinti didelį vaidmenį, rašoma medicalnewstoday.com.
Sergantieji šia nepagydoma liga atrodo kaip iš fantastinių filmų: daugelis save laiko apdovanotaisiais (7)
Visi kadaise svajojome turėti kokių nors super galių – skraidyti, labai greitai bėgti, skaityti mintis ar gebėti transformuoti savo kūną. Tai, žinoma, neįmanoma, tačiau Ehlerso–Danloso sindromais (EDS) sergantys žmonės dažnai lyginami su fantastinių filmų personažais. Visgi, ši liga pasireiškia ne t...
Kad ir kaip būtų patogu su kūdikiu keliauti kelias valandas automobiliu, kol jis miega, paguldyti jį į gultuką, kol mama prisėdo prie kompiuterio, medikai ragina su tuo neužsižaisti ir per ilgai mažylio nepalikti tokioje padėtyje. Mat jam gali grėsti vadinamasis „konteinerio sindromas“, rašoma tinkl...
Įprastai vykstame į keliones, tikėdamiesi naujų, ryškių įspūdžių, tačiau poilsis ne visada atitinka lūkesčius. Kartais viską gali sugadinti psichikos sutrikimas, pasireiškiantis būtent turistams.
„Pirmą kartą į ginekologę kreipiausi būdama 16 metų, nes tiek man, tiek mano mamai pasidarė neramu – man niekaip neprasidėjo mėnesinės. Apie savo sindromą tuo metu dar nieko neįtariau, gyvenau kaip paprasta mergina“, – savo pasakojimą pradeda dabar jau 21 metų Kauno klinikų pacientė Laura.
27 metų Joanna Giannouli gimė be gimdos, gimdos kaklelio ir viršutinės gimdos dalies. Ji papasakojo, kaip tenka gyventi su sindromu, kuris diagnozuojamas maždaug vienai iš 5000 moterų, rašo BBC.
Turizmo pradininku laikomas dvasininkas, kuris aktyviai kovojo su alkoholizmu. Kelionę jis suorganizavo norėdamas įrodyti, kad pasaulis gali būti įdomus ir be alkoholio.