Socialiniuose tinkluose antram gyvenimui prikelta išgalvota istorija apie Smithsonian instituto Jungtinėse Amerikos Valstijose neva sunaikintus tūkstančius milžiniškų skeletų.
Smithsonian
12 straipsnių
Vašingtono zoologijos sode dygliakiaulių pora Beatrix ir Quillburas susilaukė jau antro jauniklio. Mažųjų žinduolių sektoriaus prižiūrėtojai pranešė, kad sausio 4-ąją ryte pamatė, jog patelė naktį atsivedė jauniklį. Jauniklis su mama Beatrix matyti visose zoologijos sodo pastarojo meto publikacijose...
Į šiaurę nuo Las Vegaso esančioje dykumoje, kalnų papėdėje, stūkso ilgas baltas metalinis vamzdis. „Virgin Hyperloop“ yra transporto sistema, kurią sudaro kabina, didžiuliu greičiu lekianti vakuuminiu tuneliu į galutinį kelionės tašką pasitelkiant magnetinę levitaciją. Lapkričio mėnesį bendrovė sėkm...
Apie juos žinome nedaug, bet jie atrodo tokie svetimi. Paslaptingi padarai, gyvenę vandenyne daugiau nei prieš pusę milijardo metų, buvo be galvos, be galūnių ir, regis, negalėjo turėti jokių bendrų bruožų su žmonėmis.
Astronomai stebi didžiausią sprogimą kosmose: manė, kad tokių galingų supernovų net negali būti (74)
Astronomai manė, kad tokių galingų supernovų net negali būti. Pasirodo, gali ir dar kaip.
Iš pradžių virusų egzistavimą visi neigė: tokių „skystų nuodų“ teorija buvo per daug neįtikėtina (7)
Pasaulyje siaučiant koronaviruso pandemijai, verta prisiminti mokslininkus, kurie perprato virusus ir jų ryšį su ligomis.
Kosmoso lenktynių istorijos: pirmasis Sovietų kosmonautas prieš skrydį pabėgo, tad teko ieškoti naujo (146)
Ekspertai neturėjo žalio supratimo, kaip nesvarumo būklė paveiks žmonės, todėl į kosmosą pirmiausia pasiuntė gyvūnų, rašo theatlantic.com.
Gali būti, kad mokslininkai nežemiškos gyvybės ieškojo visai netinkamose vietose.
Artėjame prie didžiausios Visatos paslapties įminimo: aptiko signalus, kurie sklinda iš tolimojo kosmoso (119)
Pamažu artėjama prie vienos iš didžiausių Visatos paslapčių įminimo. Buvo aptikti net aštuoni nauji iš tolimojo kosmoso sklindantys pasikartojantys radijo signalai, vadinami greitaisiais radijo pliūpsniais (angl. „fast radio bursts“, FRB) praneša sciencealert.com.
Naujoje Smithsonian instituto Gamtos istorijos muziejaus Vašingtone parodoje, kuri lankytojams duris atvers šeštadienį, birželio 8 d., bus parodyta 3,7 mlrd. metų trukmės gyvybės Žemėje istorija, pabrėžiant ryšius tarp ekosistemų, klimato, geologinių procesų ir evoliucijos. Gamtos istorijos muziejau...
Mokslininkai užfiksavo, kaip manoma, aukščiausią kada nors Pietų pusrutulyje stebėtą vandenyno bangą – milžiniško vandens kalno viršūnė siekė 23,8 metro aukštį ir prilygo aštuonių aukštų pastatui.
„Smithsonian“ Amerikos istorijos muziejaus ekspoziciją antradienį, spalio 10 dieną, papildė ypatingo populiarumo sulaukusio televizijos serialo „The Walking Dead“ (liet. Vaikščiojantys numirėliai) kostiumai ir rekvizitas.