Viduramžiais taikyta praktika – „Dievo teismas“ – rėmėsi įsitikinimais grįstais įrodymais, kurių vienas svarbiausių – ordalija (išbandymas), – regis, apsėdo nūdienos Lietuvą: socialiniuose tinkluose surandant „kaltuosius“ bei juos viešai smerkiant, esą, taip vykdomas teisingumas gėdijant ir koneveik...
socialinė žiniasklaida
11 straipsnių
Socialinė žiniasklaida – internetinis turinys, kurį interneto naudotojai kuria naudodamiesi lengvai prieinamomis technologijomis, leidžiančiomis paprastai sukurti, patalpinti ir paskleisti informaciją. „Vikipedija“, „Wikia“ (kt. viki projektai), tinklaraščiai, mikrotinklaraščiai, socialiniai tinklai, diskusijų forumai priskiriami prie tokio pobūdžio turinio.
„Twitter“ savininkas žada atsižvelgti į apklausos rezultatus, praėjus mažiau nei dviem mėnesiams po to, kai paskyrė save generaliniu direktoriumi, rašo theguardian.com.
Bendrovės „Roblox“ ir „Discord“ tapo naujausiais ieškinių dėl priklausomybės nuo socialinės žiniasklaidos bangos taikiniais byloje, kurioje tvirtinama, kad vienuolikametė mergaitė, žaisdama internetinius vaizdo žaidimus, buvo išnaudojama seksualinio prievartautojo.
„Meta Platforms“ ir „Pinterest“ aukščiausio lygio vadovai buvo apklausti dėl žalingos socialinės žiniasklaidos algoritmų įtakos jauniems žmonėms, tiriant britų paauglės mirtį.
Pastangos neatsilikti nuo beprotišku tempu augančių vadinamųjų „meme“ akcijų gali priminti „Žaidimą su kurmiais“, ir tai išmuša iš vėžių tiek analitikus, tiek investuotojus.
Viena iš ryškiausių Kinijos socialinės žiniasklaidos žvaigždžių Lili Xu atvira – bene didžiausia jos gyvenimo svajonė vaidinti kine.
Kaip teigiama 2016 m. audito ir konsultacijų įmonės „Deloitte“ surengtame tyrime, žmonės kaip niekada yra priklausomi nuo savo išmaniųjų telefonų.
Kada socialinės žiniasklaidos tendencijos tampa šiuo tuo daugiau nei jūsų ekrane matomais „patinka“ ar „dalintis“?
Šiame interneto seminare komunikacijos socialiniuose tinkluose ekspertai ir verslininkai kalbėsis, ar socialinė medija verslui yra būtinybė, ar siekiamybė. Diskutuojama apie tai, ar kiekvienam verslui būtina turėti socialines paskyras internete, kokių rizikų ir galimybių įmonėms atveria komunikacija...
Albertas Einšteinas įspėjo, kad technologijos gali užimti žmonių bendravimo vietą. Tai jau vyksta, ir tais atvejais, kai darbuotojai negali atsikratyti blogų įpročių, darbovietės turėtų imtis priemonių.
Gali būti, kad nesate girdėję apie Alfie Deyesą. Jam tik 21-eri ir jis, tiesą sakant, tauškia niekus. Įdomiausia tai, kad būtent tokios išdaigos jį pavertė vienu garsiausių Jungtinės Karalystės žmonių. Alfie – socialinės žiniasklaidos fenomeno dalis - vaizdo tinklaraštininkas.