Dėl magnetinių audrų ligoninėje padaugėjo ligonių: daktaras papasakojo, kaip jos veikia sveikatą (2)
Magnetinių audrų plika akimi nepamatysime, tačiau daugelis mūsų jas gali pajausti – ypač sergantys, vyresnio amžiaus žmonės.
6 straipsnių
Magnetinių audrų plika akimi nepamatysime, tačiau daugelis mūsų jas gali pajausti – ypač sergantys, vyresnio amžiaus žmonės.
Vakare daug valgėte, galbūt ir vartojote alkoholį, maistas buvo riebus, o ryte atsikėlus jaučiate tarsi išplikytą burną. Kodėl taip gali nutikti? Į šį ir kitus skaitytojų atsiųstus klausimus atsakė šeimos gydytojas Valerijus Morozovas.
Nustatyti diagnozę vien išklausius telefonu paciento nusiskundimus, nėra įmanoma, teigia kardiologai. Galima tik įtarti, pavyzdžiui, kad paciento širdies ritmas sutrikęs, bet, norint įvertinti žmogaus būklę, jam būtina susitikti su gydytoju.
Įsigalėjus karantinui, prieširdžių virpėjimu sergantys žmonės ėmė vengti gydymo įstaigų ir nebeatlieka kraujo krešėjimo tyrimų. Gydytojai aiškina, kad tyrimai jiems būtini – jų neatlikus, didėja rizika patirti insultą.
Sutrikęs širdies ritmas, slenkantys plaukai ar nusilpęs imunitetas – tai ne vienintelės problemos, kurios atsiranda dėl patiriamo streso. Jį jaučia visas mūsų organizmas, taip pat ir oda. Kai jaučiame nerimą, organizmas išskiria streso hormoną, kuris suintensyvina riebalų liaukų veikla ir tai paaštr...
Remiantis statistika, Lietuva patenka tarp tų Europos Sąjungos šalių, kuriose mirtingumas nuo širdies ir kraujagyslių ligų yra vienas didžiausių.