Įsivaizduokite: jau sutemus važiuojate automobiliu nežinomu žvyrkeliu ir pamatote, kad prieš jus važiavęs automobilis nulėkė nuo kelio. Reikia padėti vairuotojui: skubate skambinti 112. Operatorė ima klausti, kur tiksliai esate, o jūs net neįsivaizduojate tikslios savo buvimo vietos, nesate vietinis...
Tadas Maroščikas
8 straipsnių
Teismui apskųstas Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) birželį paskelbtas Bendrojo pagalbos centro (BPC) informacinės sistemos sukūrimo konkursas.
Vilniaus apygardos administracinis teismas trečiadienį nepaskelbė sprendimo byloje dėl žalos atlyginimo automobilio bagažinėje Dembavoje sudegintos ir pagalbos nesulaukusios merginos artimiesiems.
Vengrijos sostinėje Budapešte trečiadienį iškilmingoje Europos skubios pagalbos numerio asociacijos EENA apdovanojimų ceremonijoje buvo pagerbtas 8 metų berniukas iš Lietuvos. Jam buvo skirtas jaunojo superherojaus apdovanojimas už laiku iškviestą pagalbą sąmonę praradusiam tėvui. Apdovanojimą didži...
Nustatyti tikslią dingusio žmogaus vietą pagal telefono aparato buvimo vietą yra labai sudėtinga, ypač, jei ieškoma ne mieste, o užmiestyje. Kokią informaciją mato Bendrasis pagalbos centras ir mobiliojo ryšio operatoriai?
Lietuvoje pradėti naudoti du metodai, kurie, kaip tikimasi, padės tiksliau nustatyti skambinančiojo Bendrajam pagalbos centrui (BPC) buvimo vietą. Tačiau BPC vadovai pabrėžia, kad skambinantysis lieka svarbiausias informacijos šaltinis ir paskambinus skubios pagalbos numeriu 112 ragina kaip įmanoma ...
Kai asmuo paskambina bendruoju pagalbos numeriu 112, Bendrajam pagalbos centrui (BPC) svarbu žinoti, kas vyksta ir kurioje vietoje vyksta, „Žinių radijui“ sakė BPC direktoriaus pavaduotojas Tadas Maroščikas.
Panevėžio apylinkės prokuratūros prokurorės Linos Šimonienės apeliacinį skundą patenkinęs teismas pripažino kaltu 31 metų N. E., kuris ne kartą „pramogavo“ melagingai pranešdamas apie neva užminuotus ir greit sprogsiančius pastatus.