Tingėjimas

17 straipsnių

Agnė Kairiūnaitė, LRT Radijo laida „Čia ir dabar“

Jei kartais leidžiame sau pamiršti įvairiausias smulkmenas, pasvajojame, tai nėra blogai – toks laikas be galo naudingas, LRT RADIJUI sako Kauno technologijos universiteto Filosofijos ir psichologijos katedros docentė Junona Almonaitienė.

www.Verslo.Guru

Tikrai! Taip ir yra! Galite juos dar pamatyti, nors jie miršta labai lėta ir skausminga mirtimi. Tačiau jie vis tiek miršta. Neilgai truks, ir šie dinozaurai dings nuo žemės paviršiaus. Bent jau tokie, kuriuos mes dar matome šiandien.

Eglė Morkienė

Tingėti – negražu ir gėda. Šią tiesą tėvai skiepija mažyliams. Ne tik vaikai, bet ir suaugusieji retkarčiais aptingsta: nenori lipti iš lovos, naršo internete ar plepa socialiniuose tinkluose, kad tik nereikėtų nieko dirbti. Psichologė Aistė Padlipskaitė siūlo šio jausmo nesigėdyti ir jam nepasiduot...

Nagų kramtymas, rūkymas, besaikis alkoholio vartojimas – greičiausiai, išgirdus klausimą, kokius įpročius laikote žalingiausiais grožiui bei sveikatai, į galvą ateina pastarieji. Tačiau grožiui ir sveikatai itin didelę žalą darančių įpročių sąrašas jais toli gražu nesibaigia. Pristatome dešimt įproč...

Visiems pažįstama situacija, kai spaudžia paskutinieji terminai, o jums nesinori net pagalvoti apie darbą, Kaip galų gale priversti save? Juolab kad jūs puikiai suprantate, kad dirbti vis tiek reikės, bet tempiate iki paskutiniosios, kai trauktis jau nėra kur.

Šiuolaikiniai tinginiai lipa karjeros laiptais ir nepraleidžia treniruočių sporto klube. Tačiau būna, kad pačiu nepalankiausiu metu juos tiesiog apima tingulys. Rezultatas – praleistos galimybės. Kaip išvengti tingėjimo priepuolių ir planuoti savo gyvenimą?