Dvidešimtajame amžiuje laimėjimai visuomenės sveikatos srityje gelbėjo žmonių gyvybes ir pragyvenimo šaltinius tiek nuo senų kaip pasaulis ligų, tiek nuo pramoninės eros grėsmių. 21-asis amžius ruošiasi naujiems įvykiams – daugelis iš jų susiję su klimato kaita, – kuriuos turime planuoti iš anksto, ...
University College London
10 straipsnių
Nauja taip vadinama „pabaisa iš rytų“ vėl gali pasirodyti Jungtinėje Karalystėje, o mokslininkai pagal prognozes spėja, kad ateinanti žiema bus viena šalčiausių per tris dešimtmečius.
Praėjusį šeštadienį Londono centre įsikūrusiame universiteto koledže (angl. University College London, UCL) vyko kandidatų į Lietuvos Respublikos prezidentus debatai. Pusantros valandos trukusią diskusiją moderavo žurnalistas Edmundas Jakilaitis. Į debatus Londone atvyko keturi kandidatai: Ingrida Š...
Teisinėms technologijoms (LegalTech) keliama daugybė užduočių – geresnės galimybės visuomenei pasiekti teisingumą, teisinių procesų optimizavimas, teisinių paslaugų skaitmenizavimas ir kt. Kaip sėkmingai įgyvendinti šiuos uždavinius, Lietuvoje svarstys Mykolo Romerio universitete (MRU) startuojanti ...
Tai pirmasis maždaug pusės mūsų Visatos normalios materijos – protonų, neutronų ir elektronų – aptikimas, į kurią nebuvo atsižvelgta, stebint žvaigždes, galaktikas ir kitus šviesius kosminius objektus.
Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentas Žilvinas Šilėnas viešai stebisi, kad per pastarąjį pusmetį naftos ir dujų kainoms nukritus, Lietuvos politikai vis dar nespėjo peržiūrėti energetikos strategijos, o strateginiai dokumentai yra „užstrigę pasaulyje, kuomet nafta yra brangi“.
Monikos Baltrušaitytės pasisakymas apie Žaliojo tilto chebrą – keturias sovietinio socializmo laikų statulas – turbūt daug kam pasirodė kaip universaliai priimtina, pilietiška, logiška pozicija. Komentarai krykštauja pavymui: lauk visą sovietinį šlamštą, jų vietoje pasistatykime partizanus šlovinanč...
Emigrantų, atvykusių į Didžiąją Britaniją po 1999 metų, indėlis į valstybės pajamas yra žymus, informuoja BBC remdamasi "University College London" (UCL) atliktu tyrimu.
Vilnių į Londoną iškeitusi būsimoji medikė: niekada nebūsiu turtinga, bet visuomet turėsiu darbą (506)
Laura Staškutė jau beveik prieš penkerius metus Londoną pasirinko medicinos studijoms viename geriausių universitetų. Mergina atskleidė, kokia kasdienybė laukia būsimųjų medikų, besimokančių Jungtinėje Karalystėje, ir kodėl renkantis mediko specialybę neužtenka tik noro, bet reikia ir aistros.
Kartas nuo karto vis tenka išgirsti pasisakymus, kad aukštasis mokslas yra nemokamas Jungtinėje Karalystėje. Keletas paskaičiavimų, kaip yra iš tiesų. Štai V. Daujotis postringauja, jog „apsimoka bėgti į Angliją. Ten, pasiėmus paskolą, baigti studijas ir grįžti atgal“.