Pasigaminkite ukrainietišką mielinį pyragą „Pagach“. Nors tradiciniai ukrainiečių patiekalai – barščiai, virtinukai, Kijevo kotletai – žinomi visame pasaulyje, kiekvienas Ukrainos regionas turi tik jam būdingą kulinarinį paveldą. Centrinėje Ukrainoje iš kartos į kartą perduodami miltinių patiekalų r...
Virtos bulvės
14 straipsnių
Bulvių virtinukai – sotus ir greitai paruošiamas patiekalas, kurį galite pasiūlyti kaip pagrindinį. Pietums ar vakarienei tokį mielai valgys ir vaikai. Bulvių virtinukus patiekdami apibarstykite petražolėmis.
Jei senosios mišrainės nusibodo, išbandykite jautienos liežuvio ir marinuotų pievagrybių mišrainę. Gurmanams tikrai ji patiks. Jautienos liežuvio ir marinuotų pievagrybių mišrainę papuoškite krapų šakelėmis.
„Šaltibarščiai, kurie vis dar nenusibodo, kuriuos gaminu karštomis dienomis, kurie geriau nei bet koks kitas patiekalas atgaivina! Šiandien gaminau šaltibarščius mūsų šeimoje labiausiai pamėgtus ir mėgiamus – su jogurtu ir raugintais agurkėliais. Jei dar nemėginote pasigaminti šaltibarščių su jogurt...
Garantuojame: sūriu įdarytos bulvės taps jūsų mėgiamu patiekalu. Taip ruoštas bulves galima pateikti ir garnyrui. Iškeptas sūriu įdarytos bulves apibarstykite smulkintais svogūnų laiškais.
Dar vienas receptas su žuvimi – bulvių ir silkės kąsneliai. Lengvas, gaivus patiekalas, kurio norisi dar vienos porcijos. Neabejotinai pamėgsite šį bulvių ir silkės kąsnelių receptą.
Cepelinai, neabejojame, turi ištikimą gerbėjų būrį. Tik vieni juos įsivaizduoja su mėsa ir niekaip kitaip, kai kitiems gardūs ir su varške. Nežinote, kurie labiau patinka jums? Išvirkite abiejų. Šįkart jūsų dėmesiui – cepelinų su varške receptas.
Bulvės – vienos populiariausių daržovių dažno lietuvio virtuvėje. Nemažai žmonių jas mėgsta valgyti virtas, ir ne bet kaip, o su lupenomis.
Lietuvių pamėgtą mišrainę vadina tikra kalorijų bomba: ingredientai, kurių geriau vengti, arba dėti mažiau (123)
Velykų metą stalus nuklos ne tik įvairiaspalviai margučiai, bet ir tradiciniai lietuviški patiekalai. Vieni iš labiausiai pamėgtų – balta ir krabų mišrainės. Deja, sveikos mitybos specialistai į šiuos patiekalus žiūri suraukę antakius. Kokią įtaką mūsų kūnui daro šie patiekalai ir ką būtų galima pak...
Visi, kurie laikosi dietos, vieną patarimą žino mintinai: reikia valgyti tik iki tol, kol pajausite sotumo jausmą. Tačiau problema slypi tame, kad skirtingi maisto produktai turi labai skirtingą poveikį alkiui ir sotumui, rašo healthline.com.
Lietuva – bulvinių patiekalų kraštas. Nors anksčiau visame pasaulyje buvo manoma, kad bulvės nėra tinkamos maisto gamybai, tačiau šią nuostatą pakeitė prancūzų agronomas ir vaistininkas Antuanas Ogiustas Parmantjė, kurio dėka jos tapo neatsiejamas daugelio pietų ar vakarienės patiekalas. Šiandien bu...
Niekada nebūčiau patikėjusi, kad galima nemokėti išvirti bulvių, bet kai pas pažįstamą puode pamačiau papilkusius, pažliugusius gabalėlius, tapo aišku, kad tokių žmonių esama.
Niekada nebūčiau patikėjusi, kad galima nemokėti išvirti bulvių, bet kai pas pažįstamą puode pamačiau papilkusius, pažliugusius gabalėlius, tapo aišku, kad tokių žmonių esama.
Lietuviška virtuvė neįsivaizduojama be bulvių, o kai kurie bulvių patiekalai laikomi nacionaliniu mūsų tautos kulinariniu paveldu. Statistikos duomenimis, lietuvis per parą suvalgo vidutiniškai apie 250 g bulvių, tad jas netgi drąsiai galima vadinti antrąja mūsų duona. Ir nors dažniausiai bulvės yra...