Jau greitai Seime priimsime galutinius sprendimus dėl prokurorų atlygio didinimo po to, kai nuo šių metų liepos 1 d. įsigaliojo teisėjų darbo apmokėjimo pakeitimai, kuriais buvo žymiai padidinti daugiau kaip dešimtmetį nekeisti teisėjų atlyginimai. Naujai įsigaliojusios teisėjų darbo apmokėjimą regl...
VVSK
11 straipsnių
Generalinė prokurorė Nida Grunskienė skeptiškai vertina kompromisinį Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto (VVSK) siūlymą prokurorų atlyginimus didinti dviem etapais. Ji tikina nesulaukianti paaiškinimų, kodėl prokurorų atlygis negali pasiekti 90 proc. teisėjų darbo užmokesčio jau nuo nau...
Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto (VVSK) posėdyje trečiadienį bus diskutuojama dėl išmokų savivaldybių tarybų nariams reglamentavimo.
Ketvirtadienį į Seimo plenarinių posėdžių salę svarstymo stadijoje sugrįš jau ne kartą parlamente strigusi valstybės tarnybos reforma.
Antradienį į Seimo plenarinių posėdžių salę turėjusios sugrįžti valstybės tarnybos reformos svarstymas dėl techninių nesklandumų registruojant Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto (VVSK) išvadą nukeliamas į ketvirtadienį.
Kitą savaitę į Seimo plenarinių posėdžių salę sugrįš jau ne kartą parlamente strigusi valstybės tarnybos reforma. Pusę metų Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitete (VVSK) diskutuojant dėl valstybės tarnybos įstatymų projektų buvo surasta nemažai kompromisų, tačiau opozicijai priklausantys k...
Seimo narys konservatorius Algis Strelčiūnas iš naujo registravo siūlymą įpareigoti savivaldybėse steigti seniūnijas.
Sausio 14-ąją visi aštuoniasdešimt du Seimo posėdyje dalyvavę parlamentarai vienbalsiai pritarė Seimo rinkimų įstatymo pakeitimo įstatymui, kuriuo buvo pakeista visa eilė įstatymo straipsnių.
Seimas antradienį balsuodamas dėl rinkimų įstatymų pakeitimų pritarė opozicijos lyderio socialdemokrato Juliaus Sabatausko siūlymams, kad pagrindiniai rinkimų duomenys liktų atviri neterminuotai.
Seimui ketvirtadienį planuojama pateikti įstatymų pataisas, kurios po rinkimų užvertų didelę dalį kandidatų duomenų, o po penkiasdešimties metų – ir pačius rinkimų rezultatus.
Nori paslėpti informaciją apie rinkimų kandidatų turtą, pajamas, privačius interesus, kalbų mokėjimą (147)
Seimo Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas (VVSK) registravo pataisas, kuriomis po rinkimų visuomenei taptų nebeprieinami didelė dalis kandidatų duomenų, o patys rinkimų rezultatai būtų skelbiami 50 metų.