WoW university
14 straipsnių
Nuolatinis stresas, didžiulis darbo krūvis, nesugebėjimas užmiršti darbo reikalų laisvu metu – visa tai gali įsukti į gyvenimo spiralę, kurios gale suprasite – jūs perdegėte. O jau tada ilgo savaitgalinio miego ar trumpos išvykos į šiltus kraštus tikrai neužteks.
Kelias į sėkmę nėra sviestu teptas. Sėkmingą verslą sukūręs kiekvienas galėtų papasakoti, kokius sunkumus teko praeiti, kol pasiekė sėkmę.
Pasiryžti karjeros pokyčiams itin sudėtinga, todėl nemaža dalis žmonių užsiima veikla, kuri nebeteikia džiaugsmo ir neskatina tobulėti. „WoW University“ dėstytoja, karjeros konsultantė Simona Bareikė patikina, kad keisti karjerą niekada nevėlu.
Pasiryžti karjeros pokyčiams itin sudėtinga, todėl didelė dalis žmonių užsiima veikla, kuri nebeteikia džiaugsmo ir neskatina tobulėti. Pasitaiko ir situacijų, kai žmonės, pasiryžę keisti karjerą ir ieškoti naujų galimybių, daro klaidas, kurios gali motyvaciją tik nuslopinti ir džiuginančių rezultat...
Pasiryžti karjeros pokyčiams yra itin sudėtinga, todėl nemaža dalis žmonių užsiima veikla, kuri nebeteikia džiaugsmo ir neskatina tobulėti. WoW University dėstytoja, karjeros konsultantė Simona Bareikė patikina, kad keisti karjerą niekada nevėlu. Svarbiausia – viską tinkamai suplanuoti, rašoma prneš...
Trys žingsniai, kurių privalote imtis, kad prailgintumėte savo gyvenimą ir nutolintumėte senatvę (2)
Visi žinome, kad pasensime ir paliksime šį pasaulį, tačiau vieniems gyvenimas skirtas ilgesnis ir sveikesnis, kitiems – atvirkščiai. Tiesa, tai, kiek būsite jaunatviškas ir kaip ilgai gyvensite, priklauso ne tik nuo likimo, bet ir nuo jūsų pačių pasirinkimų.
Pandemija mus išmokė naujų taisyklių, kurias pritaikėme ne tik gyvenime, bet ir darbo vietoje. Nors iki pandemijos pasaulyje buvo nemažai organizacijų, kurios veikė hibridiniu darbo modeliu, t.y. siūlė dirbti ir iš biuro, ir nuotoliu, didžiausias pokytis yra mastas, kokiu įvairios organizacijos perė...
„Esame įpratę apie lyderystę mąstyti labai šabloniškai. Lyderystės etiketėmis paprastai apdaliname žmones, turinčius charizmą. Tuo tarpu lyderystė – tai ne žmogaus šaunumas. Tai gebėjimas mąstyti apie tai, ko reikia žmogaus ar bendruomenės ilgalaikiam klestėjimui, ir veikti ta linkme“, – sako „OVC C...
Gebėjimas ištesėti pažadus yra stiprios asmenybės bruožas, tačiau ar tikslinga duoti naujametinius pažadus tiek sau, tiek kitiems žmonėms? Apie pažadų prasmę ir tikrąjį norą keistis pranešime spaudai kalbėtasi su „WoW University“ kurso „Stiprios“ dėstytoju tapusiu kunigu Kęstučiu Dvarecku.
„Delfi ryto“ laidoje svečiuosis žurnalistė Daiva Žeimytė-Bilienė, kuri bendradarbiaudama su „WoW University“ pristato ekonominio ir emocinio stabilumo kursą „Stiprios“, skirtą Lietuvos moterims. Apie savižudybę galvoja ne tik suaugusieji – tokių minčių gali turėti ir vaikai, sako specialistai. Repor...
Pasaulis tobulėja tada, kai kiekviena karta pranoksta prieš tai buvusią. Aktyvesnė moterų lyderystė darbo rinkoje, nuoseklus investavimas į mergaičių verslumo skatinimą iš esmės keičia visuomenę, o kartu įgalina ir kitas moteris bei mergaites siekti užsibrėžtų tikslų.
Gyvename laikais, kai senosios vadybos praktikos nebeveikia, o naujosios dar nesukurtos. Patyrę vadovai mėgina atsakyti į milijono vertą klausimą – kokia yra ateities lyderystė.
Itin paprastos vadybos tvarkos nepajėgia susidoroti su nuolatiniais projektams būdingais pokyčiais, o pernelyg sudėtingos – dvelkia pertekline biurokratija ir dažniausiai yra pasmerktos dūlėti stalčiuose.