Antradienio mačas truko 38 min., o po jo „Delfi“ paklausta, ar aikštėje pasijuto bejėgiškai, A. Raupelytė žodžių į vatą nevyniojo.

„Aš tai taip, labai. Visiškai nesusitvarkiau fiziškai, nebuvo jokio šuolio, nieko, vien tik klaidos. Labai prastas žaidimas.

Visiškai nesusitvarkiau su karščiu. Aišku, sąlygos visiems lygios, visiems reikia kovoti su tuo pačiu. O man visiškai išsijungė smegenys – tiesiog buvau aikštėje“, – apgailestavo aukščiausia (197 cm ūgio) moterų olimpinio turnyro žaidėja.

Labiau patyrusi jos partnerė teigė fiziškai besijautusi neblogai, vis dėlto ir jai nepavyko truktelėti dueto.

„Sezono metu būna tokių sąlygų. Iki šiol bent viena mūsų tokiais atvejais visada kažkaip ištempdavo mačą. O dabar... Gynyba šiandien buvo labai bloga, labai bloga. Brazilės atlikdavo paprastus padavimus, o mes niekaip nesugebėjome tuo pasinaudoti. Vadinasi, yra kažkokių problemų, kurias reikia spręsti. Pačios save turime kaltinti.

Aš pati rizikavau paduodama kamuolį, ir dažnai nesėkmingai. O gaila, nes kiekvienas taškas yra svarbus, turnyro lentelė gali visaip susimaišyti. Tokią situaciją jau turėjome turnyre Austrijoje, kai dėl vieno taško grupėje likome ketvirtos, nors galėjome būti antros“, – prisiminė M. Paulikienė.

Tuo metu ne sykį efektingai kamuolį traukusioms Brazilijos tinklininkėms svilinanti saulė, panašu, didesnių problemų nesudarė. Nepaisant jų amžiaus – abiem žaidėjoms jau yra po 36-erius metus.

Ypač užsigrūdinusi B. Seixas – 2015-ųjų pasaulio čempionė ir 2016-ųjų olimpinė vicečempionė.

Mažiau grėsmingos priešininkės lietuvių laukia po trijų dienų. E grupės varžybas penktadienį jos užbaigs akistata su japonėmis Akiko Hasegawa ir Miki Ishii.

Įdomu, jog trenerio Pauliaus Matulio auklėtinės šiame sezone su Japonijos pora varžėsi jau septynis kartus – ir visus mačus laimėjo. Bet dabar pačios supranta negalinčios kliautis praeities nuopelnais.

„Taip žaisdamos turbūt nieko nenugalėtume, nė japonių. Tokio žaidimo tikrai neužtektų. Privalome susitvarkyti su savimi“, – sakė A. Raupelytė.

„Tikrai buvau pasiruošusi, bandžiau užvesti ir save, ir Ainę. Bet turbūt tas karštis nugalėjo. Turime daugiau savęs atiduoti, šimtą procentų. Dabar to nebuvo. Išėjome iš aikštės ant kojų, o reikėjo žaisti taip, kad išeitume keturiomis.

Manau, viena iš problemų yra įtampa. Kartais dėl per didelio noro tik perdegi. Reikia tvarkytis, nes esame išsimušusios iš ritmo. Turėjome ir gerą gynybą, ir priėmimą, ir padavimą. O dabar kažkur dingo... Ar liko veikiančių ginklų? Paruošime, iš savo pusės pažadu. Sugrįšiu į savo žaidimą, nes kol kas dar jo nevisiškai atrandu.

Tikrai esu pasiruošusi paskutiniame mače atiduoti visą širdį. Turime tai padaryti. Nebent mes to nenorime. Bet aš manau, kad mes su Aine labai to norime. Ir esame gera komanda, tikrai galime žaisti“, – kalbėjo M. Paulikienė.

Pirmajame ture lietuvės 0:2 (19:21, 17:21) nusileido olandėms Katjai Stam bei Raisai Schoon.

Pirmadienį atnaujintame pasauliniame reitinge brazilės pakilo į trečią poziciją, olandės – penktos, lietuvės – 22-os, o japonės – 33-ios.

Iš viso turnyre dalyvauja 24 poros, pirmame etape suskirstytos į 6 grupes.

Tiesiai į atkrintamąsias varžybas pateks po dvi geriausias kiekvienos grupės komandas ir dar dvi iš šešių, užimsiančių trečiąsias pozicijas. Kitos keturios dėl paskutinių dviejų vietų aštuntfinaliuose rungsis papildomame atkrintamųjų etape.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją