Plaukimo rungtį – 1500 metrų – ji įveikė per 22:32 min. ir iš vandens lipo būdama 6-oje vietoje, dviračių rungtyje (40 km) užtruko 58:20 min. ir prieš bėgimą užėmė 20-ą poziciją.

Įspūdingą tempą bėgime demonstravusi prancūzė antrame bėgimo rate pavijo pirmavusią šveicarę Julie Derron ir ją lenkė paskutiniame kilometre.

C. Beaugrand 10 km įveikė per 32:42 min. ir artimiausią varžovę lenkė 6 sek.

Olimpine vicečempione tapo šveicarė J. Derron – 1:55.01 val., bronzos medalį iškovojo britė Beth Potter (1:55.10 val.).

Triatlonininkės plaukė Senos upe, kurioje reikėjo įveikti du ratus (910 m ir 590 m). Net prieš pat varžybas nebuvo aišku, ar plaukimo rungtis vyks būtent čia, nes upės vandens užterštumas viršijo tarptautinės triatlono sąjungos nustatytus rodiklius.

Dar savaitgalį ir pirmadienį plaukimo treniruotės Senos upėje buvo atšauktos, visgi, triatlonas vyko būtent čia.

Po plaukimo rungties atletės sėdo ant dviračių, o čia trasoje netrūko šlapių vietų ir balų, posūkiuose tai kėlė nemažų problemų, net kelios triatlonininkės skaudžiai krito ir prarado brangias pozicijas kovoje dėl aukštų vietų.

Paryžiaus olimpinių žaidynių moterų triatlono varžybos

Vyrų varžybose – fenomenalus brito finišas

Olimpinės distancijos vyrų triatlono varžybose triumfavo 26-erių britas Alexas Yee, kuris 1500 m plaukimo rungtį, 40 km dviračių ir 10 km bėgimo distancijas įveikė per 1 val. 43:33 min. (laikas plaukime – 20:37 min., dviračių rungtyje užtruko 51:57 min., bėgime – 29:47 min.).

Po plaukimo Senos upėje jis iš vandens lipo 18-oje pozicijoje, dviračių rungtyje laikėsi pagrindinėje grupėje, su kuria ir pasileido į bėgimo trasą.

Čia britas ilgą laiką laikėsi už Naujosios Zelandijos atleto Hayden Wilde nugaros, tačiau likus maždaug 400 m spurtavo, pavijo lyderį ir aplenkė jį prieš pat finišo tiesiąją.

H. Wilde’as nuo olimpinio čempiono atsiliko 6 sek. (1 val. 43:39 min.), bronzos medalį iškovojo prancūzas Leo Bergere’as (1:43:43 val.).

Alex Yee - olimpinis triatlono čempionas, Paryžius, liepos 31 d.