Klubas užsitikrino mažiausiai 3,05 mln. eurų premiją bei tarptautines kovas iki gruodžio mėnesio.

ketvirtadienį vakare NK „Celje“ siekė revanšo prieš Jerevano „Puynik“ už nesėkmę išvykoje 0:1.

Jau 11-ą minutę raudoną kortelę prieš save išvydo svečių gynėjas, brazilas Jamesas.

Kiekybinę persvarą turėję šeimininkai pirmoje mačo pusėje pasiekė dviejų įvarčių pranašumą, tačiau po pertraukos „Celje“ ekipa neteko raudoną kortelę užsidirbusio saugo Mario Kvesičiaus.

„Pyunik“ 63 min. sušvelnino rezultatą (63’ Eugeniu Cociuc) ir atstatė pusiausvyrą skaičiuojant dvejų rungtynių rezultatą (2:2).

71-ą minutę aikštėje pasirodęs 21-erių A. Kučys vos po poros minučių puikiu smūgiu (73’) suteikė įvarčio persvarą šeimininkams.

85-ąją minutę po puikaus perdavimo iš aikštės gilumos puolėjas iš Lietuvos tiksliai kamuolį nukreipė į vartus ir įtvirtino bendrą komandos pergalę (4:2).

„Celje“ klubas pirmą kartą pateko į UEFA turnyro pagrindinį turnyrą.

2023-ųjų vasarą prie žaliai baltų prisijungęs A.Kučys dar turėjo galiojantį kontraktą su „Kauno Žalgiriu“, tad Slovėnijos ekipai teko sumokėti solidžią išpirką.

21-erių panevėžietis vilkėdamas „Kauno Žalgirio“ marškinėlius sužaidė 36 oficialias rungtynes, per kurias pelnė 11 įvarčių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Jaunuolis taip pat įsitvirtino Lietuvos vyrų futbolo rinktinėje bei jau pasižymėjo pirmaisiais įvarčiais į Gibraltaro ir Latvijos vartus.