1. Kai grupelė žmonių juokiasi, kiekvienas jų užmezga akių kontaktą su tuo, kuriam jaučiasi artimiausias

Ši gudrybė gali paversti jus nuovokiu stebėtoju visų tipų santykiuose. Tai gali jums pasakyti, kuriuos komandos narius sieja ryšys, kurie labiau linkę pasitikėti vienas kitu, lygiai taip pat, kaip tai gali pasakyti, ar galite bandyti eiti į pasimatymą su kažkuriuo konkrečiu žmogumi. Žinoma, daug sužinosite apie tai, kokius jausmus kelia kiti žmonės, vien atkreipę dėmesį į tai, su kuo užmezgate akių kontaktą.

2. Kai kažkas daro jums paslaugą, iš tikrųjų tai verčia tą žmogų jus labiau mėgti

Kai kažką įtikinate padaryti jums paslaugą, tas žmogus nesąmoningai pateisina, kodėl tai daro. Dažniausi pateisinimai skamba maždaug taip: „jis mano draugas“, „man jis patinka“ ar „jis primena žmogų, kuris irgi padarytų man paslaugą“. Visi šie pateisinimai jums kuo puikiausiai pasitarnauja. Jūs ne tik sulaukiate kažkieno pagalbos, bet dar tas žmogus jus ims labiau mėgti nei iki tol.

3. Tyla sulaukia atsakymų

Jeigu kažkam užduodate klausimą ir žmogus delsia atsakyti, nejauskite spaudimo tęsti pokalbį. Tyla jums pasitarnauja. Tylos akimirkos verčia žmones jausti poreikį pratęsti pokalbį, ypač jeigu jų eilė reaguoti. Tai puikus įrankis, kuriuo galima pasinaudoti derybose ar kituose sudėtinguose pokalbiuose. Tiesiog atsispirkite pagundai palaikyti pokalbį, kol negavote atsakymo.

4. Atviros rankos ir delnai sukuria pasitikėjimą

„Legoland“ laikomasi politikos, kai kažkam paklausus, kur kažkas yra, darbuotojas ištiestu delnu parodo kryptį, užuot pirštu nurodęs, kur eiti. Tiesiog ištiestas delnas byloja apie pasitikėjimą, jis priverčia žmones lengviau sutikti su tuo, ką sakote, jų akyse atrodote draugiškesnis ir malonesnis. Rodymas pirštu laikomas agresyviu ir nemandagiu elgesiu.

Kolegos
Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)