Karantinas privertė išbandyti save naujoje srityje
Egidijus prisimena, kad klausimas, kur apsikirpti, jam ir jo pažįstamiems iškilo karantino laikotarpiu, kai buvo uždarytos visos tokio tipo įstaigos. Egidijus – savamokslis kirpėjas, o kadangi draugai tai žinojo, netrukus vyras tapo geidžiamu svečiu. Apkirpo vieną draugą, kitą, sulaukė gerų atsiliepimų ir padrąsinimų, tad nutarė gilinti žinias.
„Buvau visiškas savamokslis ir kirpau taip, kaip supratau pats“, – teigia pašnekovas.
Pasvarstęs, kad Klaipėdoje vyriško kirpimo paslaugas teikiančių specialistų yra nemažai, Egidijus nutarė laimę bandyti gimtajame mieste – Tauragėje. Įsidarbino vienoje kirpykloje, o klientų ieškojo socialiniuose tinkluose, kvietė apsikirpti draugus ir pažįstamus. Klientų ratas taip greitai išsiplėtė, kad vaikinas ėmė galvoti apie nuosavą studiją.
Tiesa, aplinkiniai bandė jį nuo šio žingsnio atkalbėti, tačiau Egidijus tikėjo savo idėja: „Visi man sakė: neskubėk, tačiau kai aš užsidegu, noriu, tai ir padarau. Jaučiau, kad kažkas tuoj sugalvos tą patį, tad nenorėjau atidėlioti“.
Klientų ratas augo sparčiai
Tuo metu Klaipėdoje gyvenęs vaikinas iš pradžių į Tauragę padirbėti kirpykloje grįždavo kelias dienas per savaitę. Tačiau sparčiai augant klientų ratui darbo atsirado kiekvieną dieną, tad dabar jis daugiau laiko praleidžia jau gimtajame mieste.
Salone vaikinas kol kas dirba vienas, bet netrukus prie komandą prisijungs dar du specialistai. Tiesa, grožio studijos kolektyvą sudarys tik vyrai.
„Manau, Tauragėje trūko naujovių, čia tos tendencijos vėluoja – tai ne didmiestis ir barberių iki šiol nebuvo“, – pasiteiravus apie sėkmę, atsako. Egidijus teigia atradęs tai, ko žmonėms stigo, ir tikina, kad klientų paklausa yra tokia didelė, kad net jei mieste atsirastų dar viena vyrų grožio studija, konkuruoti tikrai netektų – čia vizito žmonės laukia ir po porą savaičių.
Studijos interjero dizaino viziją įgyvendino iki smulkmenų
Pašnekovo teigimu, kirpyklą atidaryti jam didelių investicijų neatsiėjo, viską įsirengė iš savo lėšų. Džiaugiasi, kad pavyko įgyvendinti savo viziją ir dabar studija atrodo taip, kaip ir įsivaizdavo: „Dar pildau, bet viskas yra taip, kaip norėjau. Dar net geriau.“
Egidijus supranta, kad dažnai jaunam žmogui, norinčiam pradėti savo veiklą, labiausiai trūksta drąsos ir užsispyrimo. Tačiau pašnekovas uos, kurie nedrįsta ar kuriems kartą jau nepasisekė, skatina nepasiduoti ir nenuleisti rankų: „Jei tiki ta idėja, tai čiupk ją ir daryk“.