Slaugės taip pat skundėsi, kad tenka kęsti prastą ligoninės politiką, klausytis kitų sveikatos priežiūros srityje dirbančių žmonių įžeidimų ir dirbti taip ilgai, kad net nėra laiko nueiti į tualetą. Čia pateikiame kelis dalykus, kuriuos slaugės savo darbe laiko sunkiausiais.
Matyti, kaip miršta pacientai.
Daugelis slaugių teigė, kad sunkiausia netekti savo pacientų. Pasak Oklahoma Sityje dirbančios slaugės Melissos, sunkiausia „matyti, kaip tavo prižiūrėtas pacientas miršta ir kaip jo mirtis prislegia artimuosius“. Ohajuje dirbanti slaugė Megan teigė, kad sunkiomis akimirkomis sunku nepravirkti: „Mes negalime sau leisti verkti, turime dirbti toliau. O mirtis... Mirtį priimti labai sunku, kol ji netampa dovana. Tačiau tai paaiškinti... labai sunku.“
Klausytis prastą nuomonę apie slaugių profesiją susidariusių žmonių.
„Dažnai būna sunku paaiškinti, ką mes darome, – teigė nežinoma likti norėjusi slaugė iš Pensilvanijos. – Daugelis mano, kad esu „tik seselė“, todėl sunku paaiškinti, kad to ir noriu. Čia dirbu ne dėl to, kad galėčiau mokytis medicinos. Niekad negalvojau tapti gydytojo padėjėja. Esu slaugė ir tuo didžiuojuosi.“
Dirbti ilgomis, varginančiomis pamainomis.
Viskonsine dirbančiai slaugei Beth sunkiausia „po pamainos jaustis visiškai psichiškai, emociškai ir fiziškai išsekusiai“. „O po šešių valandų reikia keltis ir vėl pradėti iš naujo“, – pridūrė ji.
Kęsti kitų sveikatos priežiūros srityje dirbančių žmonių nepagarbą.
Licencijuota slaugė iš Floridos Leslie teigia, kad jai sunkiausia „kęsti pacientų šeimų, vadovų ir kitų sveikatos priežiūros srityje dirbančių žmonių nepagarbą bei įžeidimus ar net fizinį smurtą.“ Teksase dirbanti slaugė Amy pridūrė, kad „slaugės išgirsta nemažai įžeidinėjimų ir patiria fizinio smurto iš pacientų, o kartais net ir iš gydytojų.“
Kęsti ligoninių politiką.
„Slaugių profesijoje atsirado nemažai politikos, – teigė Ajovos valstijoje dirbanti slaugė Mayte. – Dabar norima ne padėti žmonėms, bet uždirbti pinigų. Sveikatos priežiūros srityje neturėtų būti vaikomasi pelno.“ Teresa iš Oregono teigė, kad jai darbe sunkiausia „neturėti galimybės išsakyti savo nuomonės sistemoje, kurioje slaugės laikomos nereikalingu nuostoliu, o ne būtinomis pirminę pagalbą suteikiančiomis darbuotojomis – o juk tokios ir esame.“
Dirbant neturėti laiko nueiti į tualetą.
Slaugė iš Ilinojaus valstijos Chelsea teigė, kad kartais per 12 valandų darbo pamainą net neturi laiko nueiti į tualetą. Tokia pačia problema skundėsi ir Teksase dirbanti Amy. Ji teigė, kad darbe sunkiausia „visą laiką lakstyti pirmyn atgal rūpinantis pacientais ir visą pamainą nerasti laiko nueiti į tualetą, o tada klausytis administracijos priekaištų, kad neatnaujinau paciento kambaryje kabančios kortelės.“
Naudotis pasenusiomis (ir daug laiko atimančiomis) technologijomis.
Teksase dirbanti slaugė Jess teigė, kad jai sunkiausia „dirbti su pasenusiomis technologijomis, kurios atitraukia nuo tiesioginio darbo su pacientais.“
„Norint užpildyti elektroninius medicinos įrašus reikia daugiau laiko praleisti prie pacientų kortelių ir mažiau laiko praleisti su pačiais pacientais“, – pridūrė ji, kalbėdama apie elektroninę duomenų kaupimo sistemą. Neseniai atliktas tyrimas atskleidė, kad dėl programinės įrangos sutrikimų ir elektroninėse duomenų bazėse vartotojų padarytų klaidų buvo atvejų, kai pacientai patyrė rimtą žalą ar net mirtį.
Kalbėtis su pacientų šeimomis, manančiomis, kad žino daugiau už slaugę.
Paklausta, kas jos darbe sunkiausia, nežinoma likti panorėjusi slaugė iš Pensilvanijos atsakė: „Pacientai ir jų šeimos nariai, abejojantys kiekvienu tavo žingsniu ir manantys, kad porą minučių panaršę internete apie ligą žino tiek pat, kaip ir aš.“ Masačusetse dirbanti slaugė Nat taip pat nemėgsta, kai pacientai gydytojų patarimų ieško internete: „Nežinojau, kad „Google“ turi slaugo licenciją.“
Taigi kitą kartą, kai susirgsite, geriau savo simptomus papasakokite slaugei, o ne internetui.
Dirbti savaitgaliais ir per šventes
Floridoje dirbanti Betsy teigė, kad labai sunku dirbti per šventes. Švedijoje dirbanti nežinoma likti norėjusi slaugė irgi tikino, kad labai sunku dirbti skirtingomis pamainomis, savaitgaliais ir per šventes.
Jausti spaudimą, kai žmonės tikisi, kad žinosi viską.
Masačusetse dirbanti slaugė Nat paaiškino, kad dirbti sunku dėl to, jog dažnai tikimasi, kad ji žinos atsakymus į visus klausimus. „Slaugės turi skirtingas specializacijos sritis, – paaiškino ji. – Mes nežinome visko. Tačiau kai ko nors nežinome, ieškome įrodymais paremtos informacijos ir viską išsiaiškiname.“