Nors dauguma žmonių nuo šios vietos laikosi atokiau, vienas kino režisierius, su draugu fotografu ne tik čia apsilankė, tačiau ir sugebėjo nufilmuoti pačią ugnikalnio „širdį“. Tai jiems padaryti pavyko naudojant radijo bangomis valdomą lėktuvą, prie kurio buvo pritvirtinta „GoPro“ kamera. Pasitelkęs šiuolaikines technologijas, filmų kūrėjų duetas užfiksavo neįtikėtinus Holuhraun „lavos lauko“ vaizdus.
Veidivötn žemės įtrūkimas tęsiasi daugiau nei 100 kilometrų į pietvakarius ir beveik pasiekia Torfajökull ugnikalnį. Kai tuo tarpu Trollagigar įtrūkis tęsiasi 50 kilometrų į šiaurės rytus, link Askja ugnikalnio. Būtent iš šio regiono vyrukai ir parsivežė savo visą vaizdo medžiagą.
Lėktuvą pilotavo ir nufilmuotą medžiagą redagavo Ericas Chengas, o fotografavo Ragnaras Th. Sigurdssonas. Prie karštojo „taško“, kiek tai buvo įmanoma, jie privažiavo automobiliu, tačiau kelionę teko užbaigti pėsčiomis, apsiginklavus dujokaukėmis ir tvirtais žygiavimo batais.
Kai pora pasiekė tinkamiausią, tačiau vis dar saugią žmogui vietą, jie paleido „DJI Phantom 2“ malūnsparnį primenantį mažą įrenginį skristi virš lava besispjaudančio plyšio. E. Chengas pilotavo skraidyklę, kontroliuodamas ją per belaidžio interneto ryšį, prie jo primontuota filmavimo kamera įrašinėjo aukštos raiškos vaizdą. Prie 750 svarus (apie 3300 litų) kainuojančios skraidyklės buvo pritvirtinti davikliai, kurie grąžina prietaisą į starto poziciją, jeigu Wi-Fi signalas jo nebepasiekia ir pilotas nebegali lėktuvėlio kontroliuoti.
Kai skraidyklė grįžo, vyrai pastebėjo, jog „GoPro“ kamera išsilydžiusi, tačiau atminties kortelė liko sveika.
Kitą rytą po šio žygio, visa nufilmuota teritorija buvo užtvindyta lavos.