Daugelis moterų skundžiasi, kodėl poros santykiuose būtent jos turi būti lanksčios, bei visaip glamonėti vyruko ego, kad taip paskatintų pokyčius santykiuose.
Moterys buvo sukurtos prisitaikyti - tai lemia mūsų motiniškasis instinktas, su kuriuo mes gimėme. Tai nėra lengva, tačiau aš galiu beveik garantuoti jums, jei norite pajusti pasikeitimą moters ir vyro santykiuose, beveik visada santykių šachmatų žaidime moteris turi žengti pirmąjį žingsnį. Moteris yra puoselėtoja, prižiūrėtoja ir pokyčių katalizatorius.
Kuriant laimingą partnerystę ir stengiantis ją išlaikyti bei derantis dėl lyčių skirtumų, svarbiausia yra suprasti mūsų vyriškius. Didelė dalis moterų nusivylimų kyla todėl, kad jūs tikitės, jog jūsų vaikinas galvos ir elgsis kaip moteris.
Atsidurkite jo pasaulyje: sužinokite viską apie vieną pagrindinių jūsų vyro interesų (sportą, politiką, dabartinius įvykius, keliones, muziką ir t.t.). Dažnai su juo diskutuokite apie šį jo interesą. Jis bus labai sužavėtas, jog jūs pasidomėjote tuo, kas jam yra taip svarbu ir, ko gero, atsimokės tuo pačiu.
Komplimentai. Komplimentai. Komplimentai: būdamas su jumis, vaikinas turi jaustis nuostabiai. Vyras vertina jus pagal tai, kaip jis jaučiasi būdamas su jumis. Tyrimai rodo, kad dopaminas (laimės hormonas) užlieja jo smegenis, kai jo patirtis su jumis buvo teigiama, taip sukurdamas poreikį būti su jumis, trumpai tariant, darydama jį laimingą, tampate narkotiku.
Vyrai įsimyli tikrovę, o moterys įsimyli potencialą: teko skaityti apie tyrimą, kurio metu 1000 žmonių buvo paklausta apie didžiausią nusivylimą jų santykiuose. Dauguma vyrų tikino, kad: „Mano žmona (ar draugė) pasikeitė. Man ji labiau patiko tada, kai mes tik susipažinome". O moterys atsakė taip: „Aš maniau, kad jis uždirbs daugiau pinigų, susiras geresnį darbą ar daugiau dėmesio skirs man". Taigi akivaizdu, jog labiausiai vyrai priešinasi įsipareigojimams, nes bijo, kad moteris norės pakeisti jį ar kad kels jam nepagrįstus reikalavimus. Tad pasistenkite skundus paversti švelniais prašymais - vietoj teiginių „Tu nepadarei...", naudokitės frazėmis „Tai padarytų mane laiminga".
Vyrai nekenčia buities: vyrų smegenyse yra instaliuotos žinios, kaip išgyventi, paskata varžytis, iššūkių troškimas ir įgimtas poreikis tiekti bei ginti. Deja, purvinų trumpikių skalbimas ir indų plovimas nepatenka į šias kategorijas. Pavyzdžiui, jei jūsų meilės kalba yra tam tikri padaryti darbai, o jūsų partnerio - fiziniai prisilietimai, tai aš patariu jums tuo naudotis, kai derėsitės dėl teisingo apsikeitimo.
Vyrų didžiausia baimė - užmiršti jo poreikiai: viena iš priežasčių, kodėl vyrams sunku įsipareigoti, yra baimė, kad juos kontroliuos, baimė prarasti savo gyvenimo kontrolę ir baimė, kad jo poreikiai nebus įgyvendinti. Kai moters partneris neįgyvendina jos poreikių, dažniausiai ji nuliūsta, depresuoja ir būna nepatenkinta tuo, ką pasiekė. Kai yra neįgyvendinami vyro poreikiai, jis atsako su pykčiu ir kartais net gi nesivaldo. Norėdamos to išvengti, pasistenkite susėsti su savo partneriu ir sukurti tris kiekvieno iš jūsų trumpus sąrašus: vieną skirtą emociniams poreikiams, kitą - kūniškiems poreikiams ir trečią - funkciniams poreikiams. Na o dabar su mažiausiomis smulkmenomis aptarkite kaip ir kada kiekvienas iš jūsų galėsite patirti iš to naudos. Nuspręskite, dėl ko galima derėtis, o dėl ko - griežtai ne.
Vyrai žino, be ko jie negali gyventi, o moterys, dažniausiai, žino, su kuo jos nori būti kartu: dauguma vyrų vertina savo santykių pasirinkimą pagal tai, be ko jie negali gyventi. Dauguma vyrų nesupranta, ką jie jaučia moteriai tol, kol ji nedingsta iš jų akiračio. Kuo ilgiau moteris kalbasi su vyru ir kuo daugiau laiko praleidžia su juo, tuo mažesnė tikimybė, kad jis jos pasiilgs. Neatimkite iš savęs tokios galimybės. Vyrai prisipažino, kad juos traukia tos moterys, kurios baigia telefoninius pokalbius ir pasimatymus anksčiau, nei tai padaro vyrukai. Tai puikiai tinka ir tokiems atvejams, kad jis negalėtų jūsų pasiekti elektroniniais laiškais ir tekstinėmis žinutėmis tada, kai jam tai bus patogu.
Nebijokite suklysti: pirmai atsiprašyti ir pripažinti, kai buvote neteisi, yra gerai. Tai parodo dvi charakterio savybes, kurios vyrams yra itin patrauklios: pasitikėjimas ir nuolankumas. Tai taip pat parodo jam, kad jam suklysti yra saugu, o tai yra labai sunku vyriškajam ego.
Vyrų atmintis yra trumpesnė: vyro smegenys yra skirtos ateičiai. Tamsiaisiais amžiais ir per karus ši unikali, nors ir erzinanti ypatybė įdiegė vyrų protėviams išgyvenimo žinias. Jūsų vyriškyje tebėra tos pačios DNR dalys, tad tai paaiškina, kodėl jis sunkiai toleruoja moters praeities įvykių prisiminimus. Moterys turi didesnį duomenų laikymo banką, tai motiniška savybė, kurios jai reikia auginant vaikus. Taip pat jūs galite švelniai pamokyti jį, jog prisiminimai apie jo praeities neprotingus poelgius yra natūrali moters sielvartavimo proceso dalis, kuri yra būtina, kad būtų užbaigtas atleidimo ciklas.