Ekspertai tvirtina, kad pinigų magija veikia tik tada, jei mes, be magiškų apeigų atlikimo, dar ir teisingai elgiamės su pinigais (nesvarbu - dovanotais, uždirbtais, paveldėtais). Kaip sakoma, jei nori išlošti loterijoje, pirma bent nusipirk bilietą...

Pradėkime nuo savo santaupų. Netgi jei paprastai pinigus saugote banke, tikriausiai jūsų namuose taip pat yra tam tikra suma, skirta einamosioms išlaidoms, iš kurios jūs įsidedate dalį pinigų į piniginę, kai einate apsipirkti. Jei išties esate taupi, tai tikrai neatsiskaitinėjate kredito kortele, o gavusios algą, išsigryninate tam tikrą sumą pinigų ir išmintingai paskirstote. Žodžiu, atsakingai elgiatės su biudžetu.

Nemažai žmonių (ypač vyresnės kartos) laiko savo pinigus drabužių spintoje arba po lovos čiužiniu, kokioje cukrinėje arba netgi tualeto bakelyje... Bijodami vagių, žmonės padaro slėptuves sienose arba grindyse, slepia pinigus knygose... Tačiau pagal pinigų energetiką žymiai geresnė vieta yra prieangis arba virtuvė. Tačiau mažai kas nusprendžia laikyti pinigus prieangyje dėl gana suprantamų priežasčių - gana didelė tikimybė, kad juos pamatys koks nors pašalinis žmogus. Todėl lieka virtuvė. Tačiau pamirškite stiklainius su kruopomis - pamėgtą pinigų saugojimo vietą, apie kurią puikiai žino plėšikai.

Optimalus variantas - padėti pinigus ant šaldytuvo. Kuo aukščiau, tuo arčiau to šaltinio, iš kurio pas mus atkeliauja finansai.
Jei dėl tam tikrų priežasčių jūs turite palikti pinigų ant stalo (pavyzdžiui, padėjote vaikams maistpinigius mokykloje), tai pakiškite juos po staltiese - saugesni bus. Nes kartais su pinigais mėgsta pažaisti ir naminukas...

Apie tai, kad piniginė turi būti brangi ir iš natūralios odos, žino visi. Spalvos, kurios traukia pinigus - juoda, ruda, raudona. Beje, jei norite, kad piniginėje nuolat būtų pinigų, įdėkite ten mažą raudoną popierėlį.

Kupiūros piniginėje neturi būti suglamžytos. Vienos vertės kupiūros turi būti viename skyriuje. Jei nešiojatės skirtingas valiutas - pavyzdžiui, litus ir eurus, dėkite juos atskirai. Taip pat rekomenduojama niekada nepalikti piniginės tuščios, o laikyti ten nors vieną monetą arba kupiūrą, be to, geriau „laimingą", kuri jums atiteko iš gero žmogaus arba liko nuo stambios pinigų sumos, kurią jūs netikėtai gavote. Idealus variantas - žalios spalvos kupiūra, nes būtent žalia spalva traukia turtus.

Išeidama iš namų, pakiškite vieną kupiūrą prieangyje po veidrodžiu. Manoma, kad atsispindėdami veidrodyje, pinigai „dauginasi".
Atsiskaitydama už pirkinius, jūs greičiausiai tiesiate kasininkei išskleistus banknotus. Neteisinga. Juos reikėtų paduoti sulenktus ir galais į priekį (sulenkimas nukreiptas į jus). Tai pritrauks jums pinigų energiją.

Yra begalė ritualų, susijusių su smulkiais pinigais. Pavyzdžiui, galima juos išmėtyti namų kampuose, sakant: „Tegul atkeliauja į mano namus!". Surinkti pinigų nereikia: priešingai, galima ir pakartoti ritualą, juk kuo didesnis smulkių pinigų kalnelis, tuo daugiau pinigų jis jums „pritrauks".

Jei svajojate apie didelius pinigus, tai paimkite puodelį arba lėkštelę, pripildykite monetomis ir pastatykite prieangyje. Kasdien įdėkite ten keletą monetų. Kuo daugiau jų bus, tuo daugiau pinigų gali pas jus atkeliauti - ir tikrai ne smulkių monetų pavidalu!

Sutvarkiusi namus, padėkite po lauko durų kilimėliu keletą smulkių monetų skaičiais į viršų. Verta padėti monetų ir į šaldytuvą arba sandėliuką, kad „niekada nepatirtumėte alkio". Taip elgėsi mūsų protėviai tais laikais, kai blogas derlius būdavo katastrofa šeimai. Sekite, kad monetos nerūdytų, kitaip jų magija nusilps. Periodiškai pakeiskite jas naujomis.

Feng shui rekomenduoja pasodinti namuose ypatingą „pinigų" medį - storalapį. Jei teisingai juo rūpinsitės, jūsų gerovė padidės.

Yra prietaras, kad negalima skolinti pinigų tam tikromis dienomis arba valandomis, kitaip prarasite pinigus arba patys turėsite skolų. Pavyzdžiui, nerekomenduojama skolinti pinigų pirmadienį vakare, antradienį, taip pat bažnytinių švenčių metu. Jei patys skolinatės iš ko nors pinigus, tai paskatina pinigų energijos nuotėkį. Todėl stenkitės gyventi pagal galimybes ir traukti pinigus kitais būdais.

Taip pat negalima pakelti nuo žemės pinigus, jei juos suradote ryte nevalgiusi.

Štai dar keletas mažai žinomų piniginių ritualų. Pirmadienį nusipirkite adatą, o ketvirtadienį vakare įverkite į ją siūlą ir įbeskite į drabužį ties krūtine (tik atsargiai, pasistenkite neįsidurti!)

Pamatę pilnatį, parodykite jai tuščią kišenę, sakydama: „Kaip šitas pilnas mėnulis, tegul bus pilna mano kišenė!"

Išgirdusi gegutės kukavimą, įdėkite į kišenę pinigus.

Kalėdų išvakarėse nueikite į bažnyčią ir paaukokite bet kokią sumą. Kai atiduosite arba dėsite pinigus, pasakykite (bent jau mintyse): „Kam bažnyčia ne motina, tam aš ne tėvas!" Greitai po to jums atkeliaus pinigai.