Dažnai girdime: „Kaip aš tave myliu. Koks tu gražus! Galėčiau suvalgyti". Kvepia kanibalizmu, ar ne? Bet dažnai, aistros įkarštyje, vyras ir moteris nesusivaldo, todėl paskui eina kalbos apie keisčiausius nutikimus.
Kai netyčia nagučiais nuakėjai vyrui nugarą, dar nieko. Čia ir pakinkenti su draugėmis gali iš tokios karštos meilės įrodymų. O ką daryti, jei gerokai krimstelėjai lūpą? O jei vonioje paslydai ant plytelių ir susitrenkei galvą? Arba išsinarinai klubą?
Seksas ne visada yra malonumas toks, kokį matome filmuose. Praverstų šalmas, guminiai batai ir neperšaunama liemenė. Juokauju, žinoma.
Klystate, jei galvojate, kad sekso metu susižaloja aštrių pojūčių mėgėjai, mėginantys laisvu nuo darbo metu išbandyti painias „Kamasutros" pozas. Nukentėjusieji sekso metu dažnai būna atsitiktinumo, aplinkybių, nerangumo aukos.
Įbrėžimai
Maži lytinių organų įbrėžimai, įtrūkimai bei nutrynimai – tai dažniausias meilės pėdsakas. Paprastai tokio tipo žaizdelės atsiranda: 1) po energingo ir ilgo sekso, 2) dėl drėgmės trūkumo makštyje, 3) kai vyras nenusiskutęs barzdos, 4) dėl ilgų moters nagų, 5) dėl žiedų su įstatytais brangakmeniais, 6) auskarų (ypač antakyje, bamboje).
Galima iš tokių sužeidimų pasijuokti, tačiau viskas yra rimta. Į sužeistą vietą gali patekti infekcija, todėl kito meilės seanso teks palaukti, kol žaizda užgis. Jei po 3–4 dienų žaizda negyja, jaučiate uždegimo požymius, reikėtų kreiptis į gydytoją.
Beje, nenustebkite, jei gydytojas iškart pasiūlys išsitirti dėl LPL (lytiškai plintančių ligų). Jos ir gali keisti mikroflorą, odos būklę.
Aistros antspaudai
Po karšto susiliejimo gali ant kūno likti ne tik įbrėžimų, bet ir įkandimų. Dažniausiai dantukais pakrikštijamos lūpos, rankos, speneliai ir ausų lezgeliai. Galima šaipytis, bet tokios žaizdos yra pavojingos, nes lėtai gyja. Jei ir toliau per meilės žaidimus bus bučiuojamos nesugijusios vietos, tai su seilėmis galite perduoti partneriui mikroorganizmų, kurių pilna burnoje, o šie sukels uždegimą.
Žinoma, žaizda žaizdai nelygi. Jei įkandimais nubertas sprandas, užteks jo keletą dienų neliesti, tik dezinfekuoti. Bet jei sužeista varpos galvutė ar klitoris, be gydytojo pagalbos sunkiai apsieisite.
Organų nesuderinamumas
Kita trauma, kuri pasitaiko ne taip dažnai, – makšties sienelės įdrėskimai, plyšimai. Taip gali atsitikti, jei partnerių lytiniai organai nedera, tarkim, varpa yra per stora ar ilga makščiai, arba partneriai susižeidė sekso žaisliukais, kurių dydis moteriai buvo netinkamas.
Makšties sienelė yra jautri – ją gali pažeisti netgi vienas neatsargus vyro judesys. Taip pat makštis sužalojama dėl šių priežasčių: grubios frikcijos ar neatsargios vyro glamonės pirštais. nepakanka makšties išskyrų.
Varpos lūžis
Nors varpoje nėra kaulo, tačiau medicinoje vartojamas būtent šis terminas. Varpa gali būti sužalota, per staigiai keičiant pozą ar neatsargiai, brutaliai ją kišant į makštį. Varpos trauma –rimtas dalykas. Organas gali pamėlynuoti, kraujuoti. Į chirurgą kreiptis – būtina. Pirmoji pagalba – uždėti šaltą kompresą.
Kur kreiptis?
Dažniausia sekso metu sužalojamos galūnės – pirštai, riešai ir kojos. Taip pat į gydytojus traumatologus kreipiasi poros dėl smegenų sutrenkimo (seksas duše, ant nestabilios lovos, palangės). Ginekologai ir urologai padeda dėl lytinių organų sužalojimų. Greitosios pagalbos personalas gali pagelbėti, užspringus prezervatyvu ar sperma, taip pat šalina alergines kūno reakcijas, kurias sukelia lateksas, įvairūs lubrikantai ar kontraceptinės priemonės.
Bet meilės pėdsakus aistringi mylimieji dažnai gydo patys. Nutrintus kelius ar nugarą tepa briliantine žaluma, o mėlynes – geliais ir tepalais.
Į sužalojimus galima numoti ranka ir sakyti „Ai, nieko baisaus, sugis". Bet geriau nesigėdyti ir kreiptis į specialistus, ypač, jei iš lytinių organų bėga kraujas.