Neturite bendrų draugų. Kiekvienas jūsų turi savą atskirą bendravimo ratą, ir tai – pavojingas signalas. Nors vyrui visai nebūtina žavėtis žmonėmis, su kuriais bendraujate, visgi reikia turėti galvoje, kad jus su tais žmonėmis sieja bazinių vertybių ir pažiūrų sistema. Jei vyras pastoviai nepritaria jūsų pažįstamų nuomonei, gali būti, kad pažiūrų ir pasaulėžiūrų skirtumai tarp jūsų pernelyg dideli.
Kažkuris iš jūsų visą laiką nusileidžia. Kompromisai – sėkmingų santykių pagrindas. Tačiau nuolaidos neturi tapti taisykle.
Jums nepatinka bendros kelionės. Visos poros tikisi, kad atostogos taps tikra švente. Ir turi tam pagrindo, juk nebereikia į darbą, nebelieka jokių reikalų, išskyrus poilsį ir linksmybes. O jeigu dėl kiekvienos smulkmenos kyla kivirčai? Labai gaila, bet jums vienas su kitu neįdomu.
Jums nepatinka, kaip jis tvarkosi su pinigais. Vyras pernelyg šykštus? O gal atvirkščiai – švaistūnas? Šiuo momentu jo biudžetas – jo asmeninis reikalas, tačiau verta susimąstyti, ar esate pasirengusi turėti su juo bendrą namų ūkį.
Jis įsitikinęs, kad nemokate elgtis. Jis dažnai gėdijasi jūsų elgesio ar žodžių, nors jums net į galvą nešovė daryti jam gėdos. Tada anksčiau ar vėliau teks kankintis, visiškai nesugebant numatyti, kokie veiksmai ar žodžiai sekantį kartą įskaudins išrinktąjį.
Vakarais kiekvienas užsiima savais reikalais. Darbo diena pasibaigė, namų darbai nudirbti, tačiau jūs arba jis užsidėjote ausines ir įbedėte nosį į kompiuterio monitorių, nebekreipdami vienas į kitą dėmesio. Arba dar daugiau – jums apskritai nesinori ieškoti bendrų užsiėmimų. Susimąstykite, ar nepavirto santykiai banaliu gyvenimu po vienu stogu.
Dažnai norisi pabūti vienai. Tiek daug jėgų eikvojate barniams, kad atskirai praleistas laikas tampa tikra atgaiva. Pagalvokite, ar reikalingi tokie santykiai, kuriuose judu su partneriu praleidžiate kartu vis mažiau laiko.