Rimtų pažinčių svetainė DarniPora.lt rašo, kad yra keletas dalykų, kurių labai nemėgsta vienišos moterys.
1. Draugių, kurios giriasi ilgalaikiais darniais santykiais. Bendravimas su ilgalaikiais santykiais besidžiaugiančiomis draugėmis primena, kokia vieniša gali jaustis neturėdama mylimojo. Net jei apie tai vienišė neprasitars nė žodeliu, patikėkite, nėra malonu suprasti, kad nė vienas vyras nelaiko tavęs ta vienintele, kai kitos kasdien gauna meilės laiškelius ir eina į pasimatymus.
2. Valentino ir Moters dienos. Natūralu, kad kai nėra su kuo švęsti įsimylėjėlių dienos, jos ir nešventi. Tačiau kaip nemalonu kiekvieną kartą suprasti, kad Valentino dieną nėra jokių šansų su draugėmis kur nors nueiti, nes jos visos tądien eina į pasimatymus! O jei vienišų draugių neturi, lieka tik vienai vakaroti prie televizoriaus... Net ir Moters diena, kai daugelis aplinkinių vyrų sveikina bendradarbes, koleges, kurso drauges, džiugina tik tol, kol nepareini namo ir supranti, kad čia tavęs nelaukia mylimasis su gal ne didžiausia, bet širdžiai brangiausia gėlių puokšte.
3. Kai tenka būti ta „trečia, nereikalinga“. Kaip sakoma, kur du, ten trečias nereikalingas. Tačiau tikriausiai kiekvienai vienišai moteriai bent kartą gyvenime teko pasijusti būtent ta trečia. Juk kartais pasitaiko situacijų, kai, pavyzdžiui, draugė su savo antrąja puse pasisiūlo pavėžėti ar pakviečia į svečius, kai mylimasis namie. Jei esi vieniša, turi nuolat galvoti, kad nepatektum į situaciją, kuomet jautiesi visai nereikalinga...
4. Kai aplinkiniai primena, kad esate vieniša. „O tu dar vis neturi vaikino?“, „Jei turėtum draugą, suprastum mano asmeninių santykių problemas“, „Nesijaudink, anksčiau ar vėliau vis tiek ką nors susirasi“ – tokie ir panašūs pasakymai gali iš tiesų varyti į neviltį vienišą moterį. Žmonės, ištariantys panašias frazes, tikriausiai taip seniai buvo vieniši, kad nebeprisimena, kaip panašios frazės gali nervinti.
5. Gauti kvietimą, kuriame parašyta, kad esate laukiami su antrąja puse. Smagu gauti asmeninį kvietimą į kokį nors renginį ar šventę. Tačiau kai esi vieniša, prierašas „galite ateiti su antrąja puse“ skamba lyg priekaištas, kad jos neturi. Kartais tai gali kaip reikiant sugadinti nuotaiką.
6. Sužinoti, kad jūsų nekviečia tik todėl, kad esate vieniša. Pavyzdžiui, draugės surengė susitikimą su antrosiomis pusėmis, bet savo vienišą draugę pamiršo pakviesti... Galbūt taip pasielgė pamaniusios, kad ji jausis nesmagiai, jog viena yra be antrosios pusės, ir dėl to jas galima suprasti. Visgi išgyvenusi keletą panašių situacijų vienišė greičiausiai pradės jaustis atstumta tik dėl to, kad dar nesutikote savo išrinktojo.