Šios idėjos kritikai abejoja, ar trečiosios pusės turi teisę kištis į sutuoktinių tarpusavio reikalus, rašo independent.co.uk.

Nusivylę vyrai ir žmonos Kinijoje samdo „meilužių medžiotojus“, kad šie nutrauktų nesantuokinius jų sutuoktinių santykius.

Vienai iš tokių įmonių vadovauja Zhu Lifei. Čangdžou mieste įsikūrusiame „Ištikimos širdies santuokos ir šeimos konsultavimo centre“ dirba psichologai, teisininkai, konsultantai ir grožio specialistai. Vienas iš naujausių šios įmonės įgyvendintų projektų – moteris buvo ištepta vištos krauju, o jos automobilis sudaužytas, tokiu būdu siekiant atkreipti jos vyro dėmesį.

Projektai vidutiniškai trunka šešis mėnesius ir gali kainuoti nuo 15 tūkst. iki 150 tūkst. dolerių (atitinkamai, apytikriai 14 tūkst. – 140 tūkst. EUR). Dauguma klientų – moterys, sako Zhu Lifei.

Dažniausiai taikoma taktika – su meiluže susitinka apgaudinėjama sutuoktinė ir psichologas. Kai kuriais atvejais naudojamas netikras gerbėjas, kuris bando nuvilioti meilužę. Vienu atveju meilužei buvo pasiūlytas geriau apmokamas darbas kitame mieste, kad jos santykiai su klientės vyru nutrūktų, rašo „The New York Times“.

Nors Zhu Lifei paslaugos brangios, klientų jam netrūksta, nes tai vis vien pigiau ir reikalauja mažiau pastangų ir vargo nei skyrybos. Nuo 2002 metų skyrybų skaičius Kinijoje išaugo tris kartus.

Vis dėlto nepaisant visų priemonių, „meilužių medžiotojų“ pastangos ne visada būna sėkmingos. Apie ketvirtadalį Zhu Lifei operacijų baigiasi nesėkme.

Minėtosios moters, kuri buvo ištepta vištos krauju, vyras vis dėlto metė savo meilužę, bet tik po to, kai psichologas jį įtikino, kad meilužei rūpi tik jo pinigai.

Šios paslaugos patinka ne visiems – kritikams jos kelia moralinių ir teisinių abejonių.

Guangdongo provincijos santuokos ir šeimos konsultavimo specialistų asociacijos direktorius Liu Weiminas pasakė leidiniui „The New York Times“, kad tokios paslaugos nesuklijuoja šeimos, nes sutuoktiniams visų pirma reikia patiems išspręsti tarpusavio problemas.

Zhu Lifei požiūris kitoks, jis pabrėžia, kad jo organizacija vykdo leistiną ir teisėtą veiklą. Jis pripažįsta, kad žmonės jų nekenčia, bet neabejoja, kad jie kovoja už teisingumą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (260)