Apskritai apie petingą yra daug mitų. Pavyzdžiui, jei vyras ir moteris atsiduria vienoje lovoje, tai būtinai turi pasimylėti. Tai tikrai ne tiesa. „Pareiga“ abiem sukelia įtampą. Kartais apsiribojama vien tik petingu, kartais lova tampa tik poilsio, bet ne sekso vieta. Arba, štai, kitas mitas: kai kurie žmonės mano, kad glamonėtis be akto kenksminga. Iš tiesų, jeigu glamonės nėra gilios ir baigiasi atsipalaidavimu, tai nėra tiesa. Jei petingas sukelia orgazmą, tai jis apskritai niekuo nesiskiria nuo įprastinio lytinio akto.

Žodis „petingas“ yra kilęs iš anglų kalbos ir reiškia glostymą arba glamonėjimą. Jis pradėtas vartoti. XX a. pabaigoje Jungtinėje Karalystėje. Petingas konkrečiai reiškia seksualinį asmens kūno stimuliavimą, bet sustojimą prieš lytinį aktą.

Petingas yra daugiau nei preliudija. Glamonėjamas visas kūnas – lytiniai organai taip pat. Tai ir bučiavimasis, glostymas, lytinių organų stimuliavimas. Anksčiau petingas buvo populiari sekso praktika nekaltybei išsaugoti. Net ir šiandien petingas svarbus ne tik kaip preliudija. Daugelis porų mėgaujasi patiriamu malonumu. Intensyvus petingas taip pat gali sukelti orgazmą. Tai vadinama „giliuoju petingu“ arba „sunkiuoju petingu“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją