Santykiai yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Susitinkame, draugaujame, skiriamės ir vėl ieškome. Gyvenimas nėra pasaka, todėl scenarijus „kartą ir visiems laikams" ne visada pavyksta. Ką daryti, jei ir vėl esate partnerio paieškose?

Tinderis – pažinčių platforma, apie kurią sklando labai įvairios kalbos. Nuo nuomonės, kad čia galima rasti tik vienos nakties nuotykius, narcisistus, maniakus ir nieko gero, kas asocijuotųsi su normaliais santykiais, iki laimingų istorijų „Ačiū Dievui, kad svaipinau į dešinę“. Tačiau netikėk niekuo, viską tikrink pats.

Tai aš ir padariau. Prieš maždaug mėnesį užsiregistravau šioje platformoje ir pradėjau tinderiauti.

Noriu pasidalinti savo įspūdžiais, nes tikiu, kad ši patirtis bus naudinga tiems, kas pasiryš pasinaudoti šios platformos paslaugomis.

Pirmas dalykas, kurį reikia suprasti, Tinderis yra toks pat pasaulis, tik virtualus. Tai reiškia, kad čia galima sutikti skirtingus žmones, su skirtingais lūkesčiais, poreikiais ir ketinimais.

Todėl antras dalykas, kurį turite padaryti, yra suprasti savo poreikius ir atsakyti sau į klausimą ko ieškote ir norite? Tinderis siūlo 3 pagrindines opcijas: ilgalaikių santykių, trumpalaikių linksmybių, o neapsisprendusiems yra variantas „kol kas nežinau“.

Pažinčių programėlės

Naivu yra tikėtis, kad visi profiliai pateikia apie save tikrą bei nuoširdžią informaciją. Bet vėl galima vadovautis nuostata „netikėk niekuo viską tikrink pats".

Žinoma teks savarankiškai atfiltruoti visus sukčius, psichopatus ir tuos, su kuo tiesiog ne pakeliui. Taigi, kaip atfiltruoti realius, jums tinkančius kandidatus?

Kai registruositės, nustatykite jus dominančią amžiaus grupę. Taip pat galima pasirinkti atstumą, kad pirmiausia mestų jūsų mieste gyvenančius kandidatus. O tuomet pirmyn į anketų naršymą. Patinka? – braukite į dešinę, arba spauskite širdelę. Nepatinka? – braukite į kairę, arba spauskite „X“. Vertinkite ne tik pagal nuotrauką, bet ir paskaitykite, kaip žmogus prisistato, koks jo gyvenimo būdas, pageidavimai... Daug ką galima suprasti apie žmogų vien tik iš veido mimikos. Jei matote depresuotą, susiraukusią fizionomiją, neverta tikėtis, kad susitikus žmogus elgsis kaip sangvinikas (linksmas ir bendraujantis tipažas). Rinkitės iš tų, kurie supranta saviprezentacijos svarbą. Jei jau šiame etape žmogus pademonstruoja savo asmenybės ne pačias geriausias puses, kas bus, kai ateis santykių rutina?

Siūlau negaišti laiko ir iškart atmesti užsieniečių anketas. Jie dažniausiai atvyksta verslo reikalais ir geriausių atvejų gali pasiūlyti sezoninį romaną. Nebent ieškote nuotykių, turite planą iškeliauti ir panašiai.

Kaip feisbuke, taip ir tinderyje, po užsieniečių profiliais nemažai slepiasi įtartinų personažų. Ypač daug visokių kriptovaliutų brokerių, nekilnojamojo turto ekspertų ir panašių, teoriškai pelningų profesijų atstovų. Nusiteikite blaiviai ir įjunkite kritinį mąstymą. Jei jau pradiniame etape yra siūloma paremti verslą, padėti su viza, nes kitaip meilės objektui teks iškeliauti, iškart geriau blokuokite ir nerizikuokite savo gerove. Dar kartą pasikartosiu, kad siekiant sumažinti iššūkių tikimybę, rekomenduoju bendrauti su vietine flora ir fauna.

Kas slepiasi po anketomis be nuotraukų? Tai dažniausiai vedę ar įsipareigoję žmonės, kurių poreikiai nėra patenkinti pagrindinėje partnerystėje. Jie ieško kitų žmonių tam, kad galėtų patenkinti savo emocinį artumo poreikį ar seksualinį alkį.

Progamėlė "Tinder"

Tačiau yra ir žmonių, kurie tiesiog vengia viešumo. Jie saugo savo reputaciją dėl galimų apkalbų ar visuomenės vertinimo. Dažnai tai žmonės, užimantys aukštas pareigas arba nepasitikintys savimi dėl drovumo.

Aš asmeniškai sutikau keletą labai įdomių adekvačių pašnekovų su anketomis be nuotraukų, kurie paliko tikrai malonų įspūdį. Ir taip pat, turėjau kelis labai nemalonius pokalbius su personažais, kurie rodė savo tikrą veidą, bet pabendravus su jais norėjosi iškart paspausti blokavimo mygtuką. Tad kviečiu neturėti nusistatymų, bet suteikti šansą incognito profiliams.

Bet kokių atveju, atsarga gėdos nedaro. Naudokite Tinder apps telefone, tuomet bus aktyvi video skambučio funkcija, kuria ir kviečiu pasinaudoti prieš einant į susitikimą. Įvertinkite žmogaus intonaciją, gebėjimą vesti dialogą. Užduokite iškart Jums svarbius klausimus ir neslėpkite esminių dalykų apie savo biografiją, tokių kaip santuoka, neužbaigtos skyrybos ar vaikai. Ylos maiše nepaslėpsi. Visada geriau iškart prieš sėdant į valtį išsiaiškinti galimo pakeleivio lūkesčius, norus, prioritetus, bei įgarsinti savo. Taip sutaupysite savo ir kitų žmonių laiką.

Jei nusprendėte atlikti tinderiavimo eksperimentą, nusiteikite pasinerti į detektyvo vaidmenį. Stebėkite, ar žmogus kalba konkrečiai ar „seka pasakas“. Atkreipkite dėmesį į tai, ar sutampa pašnekovo žodžiai su veiksmais, ar yra nuoseklumas?

Jei dialogas nuolat nutrūksta ir vėl atsinaujina su kelių dienų ar net kelių savaičių tarpais, kandidatas arba labai užimtas žmogus ir greičiausiai mažai turės jums laiko, arba užsiėmęs kitomis anketomis, nes Jūsų jam mažiau įdomi. Jei nenorite gaišti laiko beprasmiškiems susirašinėjimas, prioritetą teikite žmonėms, kurie konkrečiai ir aiškiai gana greitai pasiūlo susiskambinti, susitikti arba bendrauti socialiniuose tinkluose.

Vienas video skambutis gali sutaupyti jums pasimatymą ir išsklaidyti lūkesčius. Kam eiti į susitikimą, jei nepatinka žmogaus bendravimo maniera, tonas ar išvaizda? Iki susitikimo rekomenduoju išsiaiškinti, ar turite bendrų interesų, vertybių ir tikslų. Nėra prasmės eiti į susitikimą su žmogumi, kuris nori nuotykių ir keliauti po visą pasaulį, o jūs tuo tarpu ieškote partnerio vaikų gimdymui ir bendram šeimos ūkio kūrimui.

Sutikti žmogų, kuris atitiktų jūsų poreikius, nėra lengva tiek vyrams, tiek moterims. Tačiau tikiu, kad įmanoma. Svarbiausia nepulti į pirmą pasitaikiusį glėbį, įvertinti blaiviai bendravimo kokybę, galimo partnerio ketinimus bei poreikius, palyginti juos su savo ir tik tuomet priimti sprendimą, ar šis santykių projektas jums yra reikalingas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją