Štai keletas idėjų, kaip sukurti modernų dizainą, kuris neatrodytų šaltas.
Svarbu atkreipti dėmesį į spalvą: reikėtų rinktis šiltus atspalvius, pvz., raudonos, oranžinės ar rudos. Ryškesnėmis spalvomis patariama išryškinti tam tikras svetainės vietas: vieną sieną svetainėje ar rinktis šiltų atspalvių pagalvėlės, vazas, paveikslus.

Jei jūsų sofa šviesi, beveik balta, labai tiktų oranžinės ir raudonos pagalvėlės, galima padėti oranžinę vazą ant lentynos virš televizoriaus, patiesti oranžinių, raudonų, baltų atspalvių kilimėlį po kavos staliuku. Taip pat galima nudažyti vieną sieną svetainėje kuria nors iš šių spalvų. Užmeskite ant sofos kokį medžiaginį akcentą, pvz., didesnę skarą. Tai atitrauks dėmesį nuo tobulai griežtų formų, suteiks kambariui jaukumo.

Rinkitės medį: medis – iš prigimties šilta medžiaga, suteikianti šilumos, svetingumo įspūdį bet kokiai patalpai. Jei tik įmanoma, venkite naudoti plieną, chromą ar stiklą. Plienas atrodo puikiai, bet teikia atšiaurumo. Stiklas tinka didžiuliams prancūziško stiliaus langams, bet ne grindims. Jei būtina naudoti plieną, jį derinkite su detalėmis iš medžio. Pavyzdžiui, jei baldai pagaminti iš plieno, juos nustelbti turėtų medinės grindys, medinė sekcija.

Priderinkite klasikos elementus, tai irgi būdinga art deco stiliui. Naujausias svetainės dizainas – klasikinio ir art deco stilių kombinacija. Vizualiai kambaryje nevargina griežtos linijos, patalpa atrodo patrauklesnė. Pavyzdžiui, jei norisi griežtų linijų sofų, pakabinkite ir klasikinį krištolinį sietyną. Net atnaujintas senas kelmas gali būti naudojamas kaip įdomi detalė vietoj dar vieno kavos staliuko. Didesnį pufą galima aptraukti aksomu – dar viena įdomi klasikinė detalė. Reikėtų rinktis kontrastingą kitiems baldams spalvą ir toks pufas atrodys kaip senovinis baldas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (14)