Pagal grafiką, skrydis buvo numatytas 5:50 val. Tačiau ir praėjus daugiau nei 4 val. jis nepajudėjo iš vietos. Apie tai DELFI pranešė oro uoste įstrigę skaitytojai.
8 val. Vilniaus oro uosto interneto svetainėje buvo skelbiama, kad planuojamas skrydžio laikas yra 10.20 val., tačiau tokiu metu dar nebuvo pradėtas keleivių įlaipinimas. Vilniaus oro uosto puslapio duomenimi keleiviai pradėti laipinti apie 10.30 val.
„Small Planet Airlines“ komunikacijos specialistė Berta Jasiukėnaitė DELFI sakė, kad skrydis vėluoja dėl orlaivio gedimo, tačiau stengiamasi situaciją kaip įmanoma greičiau išspręsti: „Dėl techninio orlaivio gedimo skrydis iš Vilniaus į Antaliją S5 3525 atidėtas 5 valandoms. Labai atsiprašome keleivių už nepatogumus – dėl didelio vasaros sezono užimtumo visoje Europoje, nepavyko rasti pakaitinio orlaivio.
Šiuo metu orlaivis jau sutaisytas, į Antaliją jis turėtų kilti 10:50 Lietuvos laiku. Be abejo, visi keleiviai, kuriems teko laukti oro uoste, gavo pilną rūpybą. Dėl minėtų priežasčių susidarė vėluojančių iš Vilniaus išskristi skrydžių grandinė – atidėti skrydžiai į Varną, Enfidhą, Heraklioną. Vis dar ieškome būdų, kaip skrydžių atidėjimus kaip įmanoma sutrumpinti. Dar kartą labai atsiprašome keleivių dėl vėlavimų.“
Skrydžių kompensavimo bendrovės „Skycop“ vadovas Marius Stonkus teigia, kad visiems šio skrydžio keleiviams priklauso kompensacija. „Aviacijoje technikos priežiūrai – aiškiai dokumentuota ir sustyguota net ne dienomis, o skrydžio valandomis ir už tai atsakingas ne savininkas, o orlaivį naudojanti oro linija. Nors nenumatytų gedimų tikrai gali nutikti, tačiau vos 0,6 proc. technikos gėdimų aviacijoje būna susiję su gamintojo broku, o likusį dauguma atveju jau yra bendrovės atsakomybė. ES įstatymai numato, kad visiems keleiviams, kurie dėl lėktuvo gedimo vėlavo išskristi daugiau nei 3 val. priklauso iki 600 eurų siekiančios piniginės kompensacijos. Šiuo atveju, oro linija teigia pasirūpinusi baziniais dalykais – vanduo, maistas ir t.t., tačiau turės atsakyti ir piniginėmis kompensacijomis. Keleiviams piniginės kompensacijos turėtų bent šiek tiek pagerinti atostogų pradžią“, - sakė M. Stonkus.