Lygi kova aikštėje vyko du kėlinius. Bet po ilgosios pertraukos Šiaurės Amerikos atstovai įgijo dviženklė persvarą ir mačo kontrolės iš savo rankų nebepaleido.

Kanadiečius į priekį vedė Dillonas Brooksas su 21, Nickeilas Alexanderis-Walkeris ir Trey’us Lylesas su 15 bei R. J. Barrettas ir Shai’us Gilgeousas-Alexanderis su 14 taškų.

Jose Alvarado atsakė 21 (5/10 tritaškiai, 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Gianas Clavellas 19, o Isaiah Pineiro – 12 taškų.

Jau kitą savaitgalį Lilyje startuosiančiame olimpiniame krepšinio turnyre kanadiečiai pasirodys A grupėje, kurioje kausis su Graikija, Ispanija ir Australija.

Tuo metu Puerto Riko krepšininkai galynėsis C grupėje kartu su JAV, Serbija ir Pietų Sudanu.

Savo ruožtu Serbijos komanda namuose net 119:100 (33:23, 26:29, 32:18, 28:30) pranoko Japoniją.

Beveik po 60 taškų per abi susitikimo puses sušveitusių serbų gretose rezultatyviausias buvo Nikola Jokičius su 18 taškų (8 atk. kam., 7 atk. kam.).

Filipas Petruševas pridėjo 17, Bogdanas Bogdanovičius – 15 (8 rez. perd.), Ognjenas Dobričius – 14, o Vasilijė Micičius – 12 taškų (7 rez. perd.).

Japonams net 29 taškus sukaupė Rui Hachimura (6/6 dvitaškiai, 5/8 tritaškiai). Yuki Kawamura surinko 12 (8 rez. perd.), Yuta Watanabe – 10 taškų.

Azijos atstovai varžysis B grupėje su prancūzais, vokiečiais ir brazilais.

Galiausiai prancūzai savo teritorijoje 82:83 (28:27, 22:17, 13:19, 19:20) neatsilaikė prieš Australijos vyrukus.

Pergalingą dvitaškį po minutės pertraukėlės iš po krepšio pataikė Dysonas Danielsas, o Victoro Wembanyamos bandymas iš toli tikslo nepasiekė.

Wemby finišavo su 17 taškų (4/5 dvitaškiai, 3/10 tritaškiai), 12 atkovotų kamoolių ir 8 rezultatyviais perdavimais, Nicolas Batumas – su 12 (4/5 tritaškiai), o Guerschonas Yabusele – su 10 taškų.

Patty Millsas atseikėjo 24, Joshas Giddey – 20, o D. Danielsas – 14 taškų.