Spalio pabaigoje San Franciske įsikūrusi technologijų įmonė savo „ChatGPT“ generatyvinį dirbtinio intelekto pokalbių robotą papildė paieškos sistemos galimybėmis, tačiau šia funkcija galėjo naudotis tik mokantys abonentai, rašo yahoo.com.

Ši nauja funkcija leidžia naudotojams gauti greitus atsakymus su nuorodomis į atitinkamus interneto šaltinius – informaciją, kuriai gauti anksčiau reikėdavo naudoti tradicinę paieškos sistemą, teigė bendrovė.

Dabar, atnaujinus „ChatGPT“, dirbtinio intelekto pokalbių robotas gali realiuoju laiku teikti informaciją iš viso interneto visiems naudotojams, ne tik tiems, kurie turi „ChatGPT“ prenumeratą.

„Visiems „ChatGPT“ naudotojams suteikiame galimybę naudotis mūsų internetine paieška. Tai reiškia, kad ji bus prieinama visame pasaulyje kiekvienoje platformoje, kurioje naudojate „ChatGPT“, – sakė „OpenAI“ vyriausiasis produktų vadovas Kevinas Weilas.

Tai, ką savo vaizdo įraše, paskelbtame platformoje „X“, pademonstravo „OpenAI“, priminė „Google“ ir „Google Maps“ teikiamus paieškos rezultatus. Užuot paleidusi atskirą produktą, „OpenAI“ integravo paiešką tiesiai į „ChatGPT“.

Vartotojai gali įjungti paieškos funkciją pagal numatytuosius nustatymus arba įjungti ją rankiniu būdu per paieškos internete piktogramą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją