Tarp daugybės šio prietaiso privalumų yra geresnis miegas, smagesnė nuotaika ir net gebėjimas malšinti skausmą. „Vibratoriai taip pat padeda jūsų kūnui išmokti reaguoti į įvairius pojūčius“, – sakė sertifikuota sekso terapeutė Kat Van Kirk. Tačiau ties tuo jų nauda nesibaigia. Galiausiai jie gali prisidėti prie geresnio sekso, rašo womenshealthmag.com.
„Vienas didžiausių vibratoriaus naudojimo privalumų yra tas, kad jūs pradedate pažinti savo malonumo zonas, – teigė erotinio švietimo mokytojas ir svetainės OrganicLoven.com įkūrėjas Tayloras Sparksas. – Jei nežinosite, kas jums teikia malonumą, jums bus sunku paaiškinti tai savo partneriams.“
Jei jau turite vibratorių ir norite jį pakeisti ar niekada jo dar neturėjote ir esate pasirengusios patirti virpinantį malonumą, įsidėmėkite šiuos patarimus.
Į ką atsižvelgti, perkant vibratorių
Prieš perkant svarbu išanalizuoti savo kūną, kad suprastumėte, kur ir kaip jums patinka būti stimuliuojamai, pažymėjo sertifikuota seksologė Alexandra Fine. „Pagalvokite, kokius potyrius norėtumėte išlaisvinti su šia priemone“, – sakė ji.
Pavyzdžiui, jei daugiausia dėmesio skiriate klitorio stimuliacijai, įsigykite vibratorių, kuris imituoja oralinį seksą. Jei jums labiau patinka įsiskverbimas, rinkitės didesnį vibratorių su vidinės stimuliacijos funkcijomis. Tačiau yra ir daugybė tokių prietaisų, kurie vienu metu atlieka abi paskirtis – nereikia apsistoti tik ties viena iš jų, kai ketinate perimti malonumą į savo rankas (tiesiogine prasme).
Štai keli aspektai, kuriuos reikia turėti galvoje, prieš perkant vibratorių.
Baterijos trukmė
Vibratoriaus veikimo trukmė priklausys nuo to, kokios baterijos jam naudojamos. „Paprastai vibratorių veikimo laikas matuojamas valandomis, o ne dienomis ar savaitėmis, ir vibratoriai, naudojantys tradicines baterijas, veikia maždaug dvi valandas, – teigė sertifikuota akušerė-ginekologė bei VSPOT vyriausioji gydytoja Niujorke, daktarė Monica Grover. – Įkraunamų prietaisų veikimo trukmė paprastai siekia 60 – 90 minučių.“
Įsigykite tokį, kuris turės pakankamai įkrovos jūsų poreikiams. Nėra nieko blogiau, kai vibratoriaus baterija išsenka visai prieš pat jums pasiekiant „O“.
Kūnui saugios medžiagos
Kai naudosite vibratorių, tikrai norėsite būti tikros, kad jis pagamintas iš kūnui nekenksmingų medžiagų ir neturi nieko, kam esate alergiškos, pavyzdžiui, latekso.
„Jei prekės ženklas ne visiškai skaidriai nurodo, iš ko pagaminti jų sekso žaisliukai, eikite apsipirkti kitur, – įspėjo sertifikuota reprodukcinės endokrinologijos gydytoja, nevaisingumo specialistė ir akušerė-ginekologė Taraneh Nazem, dirbanti Niujorke. – Visada ieškokite tokių vibratorių, kurie neturės ftalatų ar parabenų.“
Paprastai tokie prietaisai bus pažymėti kaip „netoksiški“. Taip pat reikėtų rinktis neporėtus vibratorius, nes [porėti prietaisai] yra sunkiau valomi ir juose gali veistis bakterijos, pridūrė daktarė T. Nazem.
Kaina
Vibratoriaus kaina priklauso nuo jo tipo, prekės ženklo ir medžiagų, iš kurių jis yra pagamintas, tačiau veikiausiai džiaugsite žinodamos, kad įmanoma rasti vibratorių už bet kokią kainą.
„Pavyzdžiui, kulkomis vadinami vibratoriai, kurie neturi daug nustatymų, paprastai kainuoja apie 10 dolerių. Tačiau jūs taip pat galite investuoti į aukštųjų technologijų vibratorių, kurio kaina gali siekti net 1000 dolerių“, – pažymėjo daktarė M. Grover.
Dydis
Vibratorių būna įvairių formų ir dydžių, todėl turite rasti tokį, kuris geriausiai atitiks jūsų poreikius. „Dydis yra pirmasis rodiklis, į kurį atsižvelgia pirkėjos, ir paprastai joms pavyksta rasti tai, kas joms labiausiai patinka, vertinant pagal efektyvumą ir malonumą“, – sakė M. Grover. Be dydžio, jūs taip pat galite turėti pageidavimų dėl vibratoriaus dizaino, formos ir diskretiškumo, pridūrė gydytoja.