„Mano širdis yra visiškai rami ir aš žinau, kad jokių patyčių neišsakau. Aš labai seniai esu įsitikinęs, kad čia yra požiūrio klausimas“, – pakomentavo jis.
Toliau komentuodamas šią situaciją, jis pateikė pavyzdį, kaip skirtingas požiūris gali nulemti sprendimą, ar išsakyta nuomonė jau yra patyčios, ar tik šmaikštus, nieko neįžeidžiantis komentaras.
„Kažkada buvome Kaune pavalgyti ir stovėjo bičas, dirbantis už baro, kuris atrodo visiškai taip pat, kaip personažas iš „Adamsų šeimynėlės“ – Svirdulys: aukštas, baltas, plaukučiai taip nukirpti. Užsisakėme maistą ir aš jam sakau: „O tau sakė kažkas, kad tu panašus Į Svirdulį?“ Jis sako: „seni, belekiek!“ Nusifotografavom, įsidėjau story, parašiau: „o, žiūrėkit, Svirdulys atvarė iš Holivudo ir gamina sushius.“ Atsiranda viena, kita teta, kuri rašo: „kaip tu čia dabar iš jo tyčiojiesi?“ Ir juokinga yra tai, kad, pirmiausia, tas vaikinas juokėsi kartu su manimi ir mes kartu tą nuotrauką padarėm, o antra – klausimas, kurį aš uždaviau: „o jeigu aš būčiau įdėjęs irgi išgalvotą personažą ir tas vyras būtų buvęs panašus į Supermeną, jūs man kažką parašytumėte, kad čia yra patyčios? Ji man nieko neatrašė“, – istorija pasidalijo jis.
Taigi, jo nuomone, žmonės patys, savo vertinimu, nustato, kad tai yra patyčios, nors tai nebūtinai yra tiesa. Visgi turinio kūrėjas pripažįsta, kad kai kurie komentarai gali įžeisti kitus žmones dėl turimų kompleksų, vaikystės patyrimų, tačiau apie tai jis praneša savo vaizdo įrašų pradžioje.
„Pas mane vistiek yra ribos. Montuodamas aš paklausau ir jei būnu pasakęs per daug, pajaučiu tai“, – sako jis.