Žinoma atlikėja teigia, jog dažnai savo socialinių tinklų paskyrose kalba apie tai, kaip kovoti su piktais komentarais, patyčiomis, neigiama aplinkinių nuomone. Moteris sako, kad apie tai dažnai kalbasi ir su sūnumi Kristupu, kuris taip pat neišvengia piktų žodžių.
„Paaugliai, deja, yra labai žiaurūs. Na ir tėvai neatsilieka“,– teigia N. Bunkė.
Kaip apsisaugoti nuo neigiamų komentarų?
Nors kalbėti apie tai galima ilgai ir daug, tačiau neigiami komentarai ir patyčios niekada nedings, jų „išjungti“ nepavyks. Tai kaip jauniems žmonėms su tuo kovoti?
„Mes visi labai skirtingi. Aš priimu vienaip, tu priimsi kitaip, jis priims dar kitaip. Kiekvienas turbūt mes savo turime atrasti, kaip mums stengtis nereaguoti. Aš daug kartų esu sakiusi ir šiandien mes daug apie tai kalbėjome, kad supraskite, tai ne apie jus. Tai apie tą, kuris klausia, rašo“, – sako laidos pašnekovė.
Nebijokite kreiptis pagalbos pas specialistus
N. Bunkė mano, kad labai svarbu nepamiršti specialistų, puikiai išmanančių savo darbą ir galinčių suteikti profesionalią pagalbą. Pas psichoterapeutą lankosi tiek ji pati, tiek jos sūnus Kristupas.
„Mano sūnus nuo pirmos klasės lanko kaip būrelį tam, kad pakalbėti, išsikalbėti, aptarti kažką, kas blogai, gerai – bet ką“, – atvirai pasakoja žinoma moteris.
Jos teigimu, tai yra labai svarbu, o per daug metų svetimu buvęs gydytojas tampa labai artimas. Kai tik atsiranda kažkokių klausimų, N. Bunkė visada apsilanko pas psichoterapeutą tam, kad galėtų apie tai pasikalbėti, sužinoti, ką daro blogai, o ką – gerai.
„Jūs neesate nesveikas, kad jūs einate pas psichoterapeutą. Tai kaip tik yra brandos ženklas ir kad jūs suprantate. Kai skauda širdį, eini pas kardiologą, tai kai reikia šiek tiek pravalyti savo galvą, nueikite pas psichoterapeutą“, – pataria N. Bunkė.