Pasak analitikų, nukentėjo objektas Maryino kaime. Viešojoje erdvėje buvo paskelbtas vaizdo įrašas su sprogimų garsais, nufilmuotas šalia „Baryatinsky dvaro“ – sanatorijos, priklausančios Rusijos Federacijos prezidento administraciniam departamentui. Tuo pačiu metu yra informacijos apie „ryšių centro“ buvimą komplekso teritorijoje.

„Su didele tikimybe kalbame ne apie paprastą signalizatorių objektą, o apie palaidotą komandinį postą. Atsižvelgiant į sanatorijos artumą, labai tikėtina, kad ją naudojo Rusijos karių grupės Kursko regione vadovybė. Ir atsižvelgiant į tai, kad būtent ten taip pat veikia KLDR kariai, gali būti, kad jame galėtų būti ir Šiaurės Korėjos generolai“, – rašo „Defense Express“.

Viešoje erdvėje paskelbtuose vaizdo įrašuose galima išgirsti apie tuziną galingų sprogimų. Kai kurie iš jų gali būti Rusijos oro gynybos darbas, tačiau Rusijos „Z-bloggers“ teigia, kad į objektą skrido 12 „Storm Shadow“ raketų.

„Defense Express“ tokį skaičių raketų, panaudotų vienam objektui, paaiškina būtent tuo, kad bunkeryje buvo ir Rusijos, ir Šiaurės Korėjos generolų.

Kaip rašė UNIAN, lapkričio 17 d. „The New York Times“, remdamasis savo šaltiniais, pranešė, kad Jungtinės Valstijos leido Ukrainai smogti Rusijos Federacijos teritorijai ATACMS raketomis.

Po dviejų dienų Ukrainos ginkluotosios pajėgos pirmą kartą panaudojo šias raketas Rusijos teritorijoje, pataikydamos į šaudmenų sandėlį Kursko regione. Po to leidimo suteikimas buvo oficialiai patvirtintas Vašingtone.

Kalbant apie „Storm Shadow“ raketas, laikraštis „Le Figaro“ pranešė apie draudimo smūgiuoti Rusijos Federacijai panaikinimą. Tačiau ši informacija dar nėra oficialiai patvirtinta.

„Delfi“ anksčiau skelbė, kad Ukrainos ginkluotosios pajėgos šinadien pirmą kartą paleido britų gamybos kruizinių raketų į karinius taikinius Rusijoje, „Bloomberg“ pranešė su situacija susipažinęs Vakarų pareigūnas. Smūgiai naudojant raketas „Storm Shadow“ buvo sankcionuoti kaip atsakas į Rusijos sprendimą Ukrainoje dislokuoti Šiaurės Korėjos kareivių. Šią Maskvos taktiką Jungtinės Karalystės (JK) vyriausybė laiko konflikto eskalavimu, „Bloomberg“ sakė anonimu panoręs likti asmuo.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)