„Jis neturėjo nei atsakymų, nei sprendimų“, – sakė buvęs Damasko universiteto profesorius Amras al Azmas, šiuo metu dėstantis Šonio valstybiniame universitete Ohajuje.

Jungtinių Tautų duomenimis, 90 proc. sirų gyvena skurde, o pusė jų jaučia maisto stygių.

„Didžiausia problema buvo ta, kad jam, regis, tai nerūpėjo, – sakė A. al Azmas. – Ekonominė padėtis buvo itin siaubinga. Kai net jo paties žmonės nebegalėjo padėti maisto ant stalo, jis prarado bet kokią savo paties bazės paramą“.

B. al Assadas iššvaistė daugybę galimybių sustiprinti savo statusą tiek viduje, tiek išorėje, nes atkakliai atsisakydavo daryti nuolaidas, kurios galėjo atnešti jam tarptautinį pripažinimą ir itin reikalingą ekonominę pagalbą, rašo „The Washington Post“.

Rusija, jo pagrindinė sąjungininkė, dėjo daug pastangų, kad būtų pasiektas taikos susitarimas, kuriam būtų pritarę Vakarai, tačiau jis atsisakė eiti į kompromisus, kai kalba pasisukdavo apie jo absoliučią valdžią.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)