Florencijos civilinio teismo antrojo skyriaus teisėja Susanna Zanda nagrinėjo byla, kurioje psichologė, nušalinta nuo darbo prieš aštuonis mėnesius dėl to, kad nepasiskiepijo nuo COVID-19, siekė į jį grįžti.

Teisėja liepos 6 dieną priėmė jai palankų sprendimą ir grąžino dirbti tiek kontaktiniu, tiek nuotoliniu būdu. S. Zanda savo sprendime išvardijo daug teisinių argumentų, kuriais remdamasi sugrąžino psichologę į darbą, tačiau jame taip pat nurodė, kad psichologė negali būti verčiama skiepytis, nes „šie eksperimentiniai injekcijų gydymo būdai yra tokie invaziniai, kad jie įsiskverbia į jos DNR, pakeisdami ją taip, kad gali būti negrįžtamos pasekmės, kurių dar negalima numatyti, jos gyvenimui ir sveikatai“. Šio savo argumento teisėja nepagrindė jokiais įrodymais

Ši byla toliau bus nagrinėjama rugsėjį, nes Toskanos psichologų ordinas vis tiek siekia, kad visi sveikatos darbuotojai laikytųsi Italijos vyriausybės įsakymo, kuriame nurodoma, kad visi sveikatos priežiūros darbuotojai privalo būti pasiskiepiję nuo COVID-19.

Į teisėjos priimtą sprendimą ir ypač interpretacijas dėl skiepų poveikio sureagavo ir Italijos sveikatos apsaugos ministras Robertas Speranza. „Dėl savo išsilavinimo ir politinės kultūros paprastai aš gerbiu teisėjų darbą. Nepaisant to, toks sprendimas yra tiesiog nepriimtinas. Ir neturi jokių mokslinių įrodymų. Tai prieštarauja visoms pasaulio mokslo bendruomenės pateiktoms gairėms. Sąžiningai, tai yra tai, ko mes visi turėtume gėdytis“, – Italijos televizijos „La7“ laidoje „In Onda“ kalbėjo ministras.

Jam antrino ir Italijos Nacionalinės gydytojų ordino federacijos prezidentas Filippas Anelli. „Vien 2021 m. visame pasaulyje išvengta 19,8 mln. mirčių. Vien Italijoje 150 tūkst. Vakcinų dėka. Įsivaizduojama atsargumo priemonė negali konkuruoti su moksliniais duomenimis. <...> Vakcinos nėra eksperimentinis gydymas, o veiksmingi vaistai, galintys išgelbėti milijonų žmonių gyvybes. Ir mes, gydytojai, esame šio veiksmingumo įrodymas: iki vakcinų atsiradimo skaičiuodavome nuo 60 iki 80 mirčių per mėnesį, vėliau mirtingumas buvo iš esmės sumažintas iki nulio“, - teigė F. Anelli.

Mokslininkai jau ne kartą išaiškino, kad COVID-19 vakcinos negali pakeisti žmogaus DNR, nes jos tiesiog ten nepatenka.

Italijos vaistų agentūra (AIFA) taip pat yra pateikusi išaiškinimą, kaip ar mRNR vakcinos gali sukelti COVID-19 ar kitų genetinių modifikacijų. „Šiose vakcinose nenaudojami aktyvūs virusai, o tik genetinis komponentas. Nedalyvauja nei sveiki, nei gyvi virusai, todėl vakcinos negali sukelti ligos. Kaip ir visų ląstelių gaminamų mRNR, vakcinos mRNR nepasilieka organizme, bet natūraliai suskaidoma praėjus kelioms dienoms po vakcinacijos“, - išaiškino AIFA.

Italijos Sveikatos ministerija pateikė naujausius duomenis, įrodančius, jog vakcinos nuo koronaviruso yra veiksminga apsaugos priemonė, nes padeda išvengti hospitalizacijos. Nurodoma, kad tarp 12 metų ir vyresnių gyventojų nuo šių metų gegužės pabaigos iki birželio pabaigos neskiepytų asmenų hospitalizavimo dažnis (66 hospitalizacijos iš 100 000) yra maždaug 2 su puse karto didesnis nei per visą ≤120 dienų vakcinacijos kursą (23 hospitalizacijos iš 100 000) ir daugiau nei 3 su puse karto didesnis nei paskiepytų papildoma doze (19 hospitalizacijų 100 000) – laikotarpis nuo 2022 m. gegužės 27 d. iki birželio 26 d.

Tuo pačiu laikotarpiu neskiepytų asmenų mirtingumas (10 mirčių iš 100 000) yra maždaug 7 kartus didesnis nei per visą ≤ 120 dienų vakcinacijos kursą (1 mirtis iš 100 000) ir maždaug 6,5 karto didesnis nei paskiepytų papildoma doze (2 mirties atvejai ) už 100 000).

Taigi, įvertinus visą aukščiau pateiktą informaciją, Melo detektorius konstatuoja, jog teiginys, kad COVID-19 vakcinos yra eksperimentinės ir pavojingos, nes įsiskverbia į žmogaus DNR ir sukelia negrįžtamų pokyčių, yra melas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją