Tuščiai plepantys žmonės dažnai būna savanaudžiai, kurie nesugeba išklausyti kitų žmonių. Jiems svarbiau patiems daug kalbėti ir būti dėmesio centre. Tai bene pagrindinis bruožas, kaip atskirti tiesiog daug kalbantį žmogų nuo plepio. Daug kalbančio žmogaus šneka dažniausiai būna vaizdinga, jis vartoja neįprastus žodžius, įdomius posakius. Tuo tarpu plepio kalba yra tiesiog barškėjimas „apie viską ir apie nieką“.

„Imu kalbėti dar patale, vos tik atmerkiu akis. O vakarop įspūdžiai mane tiesiog sprogdina. Jei jų neišsakysiu, paprasčiausiai plyšiu.“

„Kai kas nors nenori manęs klausytis, pasijuntu neįdomi, niekam nereikalinga. Kai turiu ką nors išklausyti, tai yra turiu tylėti, tiesiog liaujuosi egzistavusi.“

Tai dviejų merginų prisipažinimai. Ar suvokiame, ką slepia mūsų noras kalbėti?

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį. Daugiau informacijos Taisyklėse ir info@delfi.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (1)