„KitKat“ šokolado batonėliai
Obuoliai
Vengiama plauti plaukus
Jeigu per nuolatinį mokymąsi pamiršote nusiprausti, nesijaudinkite – štai Pietų Korėjoje manoma, kad plaunant plaukus galima išplauti visas žinias.
Susitikimai ir vakarienės prieš egzaminus
Maždaug mėnesį prieš egzaminų pradžią Honkonge klubų, bendrijų ir gyvenamųjų namų studentai iš įvairių šalių susirenka į superpass arba ging guo.
Gabalėlis „sėkmės“
Kinijoje labai svarbiu reiškiniu laikomas milžiniško kiaulienos kepsnio pjaustymas. Kiekvienam dalyviui kiaulienos kepsnį leidžiama perpjauti į dvi dalis. Manoma, kad tie, kuriems pasiseks tai padaryti puikiai, visus egzaminus išlaikys iš pirmo karto, o tie, kuriems nepavyks, turės bandyti iš naujo. Po kepsnio valgomi kiviai, kiniškas šių vaisių pavadinimas skamba kaip „lengvai išlaikomi egzaminai“.
Malda už sėkmę
Daugelis Rytų Azijos studentų yra atidžiai stebimi savo tėvų, nori jie to, ar ne. Kai kurie tėvai laukia ir tikisi, kad jų vaikai prieš egzaminus melsis tam, kad sėkmingai juos išlaikytų. Itin atkaklūs ir tikintys tėvai norintys, kad jų vaikai sėkmingai išlaikytų egzaminus 100 dienų iki egzaminų kasdien patys meldžiasi budistų šventyklose.
Makaronai ir nesėkmę nešanti jūros dumblių sriuba
Pietų Korėjoje prieš svarbius gyvenimo įvykius, tokius kaip egzaminai ar darbo pokalbiai, stengiamasi nevalgyti jūros dumblių sriubos. Ši sriuba reiškia, kad prarasite visas įgytas žinias, kurias įgijote per studijas. Kinijoje studentai egzamino dieną mėgsta pusryčiams valgyti makaronus, nes makaronai kinų kalba reiškia „viskas vyksta sklandžiai“.
„Yeot“ lipnusis saldumynas
Vištienos galia
Malaizijos, Honkongo, Singapūro ir Kinijos studentai linkę valgyti vištienos sriubą kartodami įgytas žinias prieš egzaminus ir paties egzamino rytą. Jie tiki, kad vištienos sriuba suteikia smegenims reikalingą impulsą, padeda susikaupti. Šios sriubos ypatingai daug prieš egzaminus suvartoja studijuojantys Singapūre.
Raudoni apatiniai
Kinijoje plačiai manoma, kad raudona spalva yra laiminga. Daugelis mano, kad per egzaminą yra gerai dėvėti raudonus drabužius, o tiksliau - raudonus apatinius. Kai žmogui ypač sekasi, kinų kalbos posakis sako: „Ar tu vilki raudonus apatinius?“ Visgi, kai kurie studentai gali vengti vilkėti raudonai per egzaminus, nes šalyje žemi egzaminų balai įskaitos lapuose taip pat rašomi raudonai.